banner
Düzce Yerel Genel Güncel

ALBAYRAK; VATANDAŞLARDAN DUYARLILIK BEKLİYORUZ!

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, belediyenin daha sağlıklı ve etkin bir şekilde hizmet verebilmesi için vatandaşlardan birikmiş su ve emlak borçlarının ödenmesi çağrısında bulundu. Başkan Albayrak, yaptığı açıklamada, bu adımın..

ALBAYRAK; VATANDAŞLARDAN DUYARLILIK BEKLİYORUZ!

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, belediyenin daha sağlıklı ve etkin bir şekilde hizmet verebilmesi için vatandaşlardan birikmiş su ve emlak borçlarının ödenmesi çağrısında bulundu. Başkan Albayrak, yaptığı açıklamada, bu adımın belediyenin mali yapısına nefes aldıracağını vurguladı.

Başkan Albayrak, vatandaşlara yönlendirilen çağrının kendisine de ulaştığını belirterek, mesajının gereğini yaptığını açıkladı. Bu adımıyla, vatandaşlara örnek olmayı ve belediyenin mali durumunun düzeltilmesine katkı sağlamayı amaçladığını belirtti.

Ödemelerin belediyenin hizmet kalitesini artırması ve daha etkin bir şekilde hizmet sunulmasını sağlaması bekleniyor. Borçların ödenmesiyle birlikte belediyenin mali durumunun güçlenmesi, daha fazla kaynağın hizmetlere yönlendirilmesini sağlayacak. Bu durumda, belediye daha geniş kapsamlı projelere odaklanabilir ve toplum için daha iyi bir yaşam kalitesi sunabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL