banner
Güncel

AŞIRI YAĞILAR NEDENİYLE YIĞILCA YOLU ULAŞIMA KAPANDI!

Sağanak yağışın etkili olduğu Yığılca’da birçok yol heyelan nedeni ile kapandı, dereler taştı, ilçedeki su şebekesi zarar gördü, vatandaşlar yağmurlu havada susuz kaldılar. Belediye Başkanı Rasim Çam ilçede yürütülen çalışmaları..

AŞIRI YAĞILAR NEDENİYLE YIĞILCA YOLU ULAŞIMA KAPANDI!

Sağanak yağışın etkili olduğu Yığılca’da birçok yol heyelan nedeni ile kapandı, dereler taştı, ilçedeki su şebekesi zarar gördü, vatandaşlar yağmurlu havada susuz kaldılar.

Belediye Başkanı Rasim Çam ilçede yürütülen çalışmaları yakından takip ediyor. Düzce-Yığılca yolunun trafiğe açılmasının ardından yolda yeniden heyelan meydana geldi. Düzce Valiliği, AFAD, Yığılca belediyesi ve Özel İdaresine bağlı ekipler ekipleri meydana gelen olaylara en hızlı şekilde müdahale etmeye çalışıyor.

Çalışmaları yerinde takip eden Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, ‘’Valilik, Afad, Yığılca belediyesi ve Özel İdare ekiplerince en iyi ve hızlı şekilde mağdur olan vatandaşlarımıza yardım etmeye çalışıyoruz fakat kuvvetli yağış karşısında araç ve ekipmanlar yetersiz kalıyor. Lütfen dikkatli olalım. Gerekmedikçe yola çıkmayalım.’’ ifadelerini kullandı.

Başkan Çam, ilçeden geçen Melen deresinin taştığını, su şebekesinin zarar görmesi nedeni ile ilçeye su verilemediğini belirterek, tek tesellimiz şu ana kadar can kaybı yaşanmaması oldu. Belediye olarak teyakkuz halindeyiz, yağmur şiddetini azaltır azaltmaz tamirata başlayacağız dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL