banner
Güncel

AŞIRI YAĞMURA RAĞMEN KONSERLER BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ!

23. Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali’nin üçüncü gününde sahneye Melek Mosso ve Köfn Müzik Grubu çıktı. Zaman zaman yağan sağanak yağmura rağmen, binlerce Ereğlili müziğin tadını çıkardı. Zonguldak’ın..

AŞIRI YAĞMURA RAĞMEN KONSERLER BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ!

23. Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali’nin üçüncü gününde sahneye Melek Mosso ve Köfn Müzik Grubu çıktı. Zaman zaman yağan sağanak yağmura rağmen, binlerce Ereğlili müziğin tadını çıkardı.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bu yıl 23.’sü düzenlenen Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali’nde ünlü müzik grubu Köfn sahne aldı.

Kdz. Ereğli ilçesinde bu yıl 23.’sü düzenlenen Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali’nin üçüncü gününde Köfn sahne aldı. Yağmura rağmen hayranları ünlü müzik grubunun parçalarıyla eğlendi.

“Bi Tek Ben Anlarım”, “Al Aramızdan” gibi şarkılarını seslendiren müzik grubu, yaklaşık 2 saat boyunca sahnede performans sergiledi.

Köfn Müzik Grubu üyeleri Salman Tin ve Bilge Kaan Etil, söyledikleri şarkılarla özellikle gençleri mest etti.

MELEK MOSSO SU BASAN SAHNEYİ PASPASLADI!

Kdz.Ereğli’de düzenlenen 23.Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Festivalinde sahne alan şarkıcı Melek Mosso, sağanak yağış altında vatandaşlara konser verdi.

Yağıştan dolayı sahneyi basan suya aldırış etmeyen Mosso, eline aldığı paspasla suyu temizledi ardından konserine devam etti.Mosso’nun hareketi vatandaşlarca büyük takdir topladı.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık, sanatçılara çeşitli hediyeler takdim ettikten sonra binlerce vatandaşla birlikte sahneden “Sevgi, Barış, Dostluk..Ereğli İl Olsun” diye haykırdı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL