banner
Güncel Siyaset

ASLIHAN AKBAL TÜYSÜZ; BU SEÇİM ÇOK KRİTİK BİR SEÇİM!

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, seçim çalışmalarına Konuralp’te fabrika, esnaf ve pazaryeri ziyaretleri, akşam da Bahçeşehir’de kahvehane ve esnaf ziyaretleri ile devam etti. Millet İttifakı Düzce Milletvekili..

ASLIHAN AKBAL TÜYSÜZ; BU SEÇİM ÇOK KRİTİK BİR SEÇİM!

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, seçim çalışmalarına Konuralp’te fabrika, esnaf ve pazaryeri ziyaretleri, akşam da Bahçeşehir’de kahvehane ve esnaf ziyaretleri ile devam etti.

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz ve Millet İttifakı Milletvekili Adayları Konuralp’te gündüz esnaf ve pazaryeri ziyaretleri akşam da Bahçeşehir Kalıcı Konutlar ve çevre mahallelerde kahvehane ziyaretleri ile seçim çalışmalarına devam etti.

KONURALP ZİYARETLERİ

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, Düzce çevresindeki ziyaret programını, Millet İttifakı Milletvekili Adaylarıylabirlikte Konuralp’te devam ettirerek bölgedeki büyük bir tekstil fabrikasını ziyaret etti. Fabrikada çalışanları üretim alanlarında ziyaret ederek sohbet etti, üretim süreçleri hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Millet İttifakı bileşenleri partilerin İl ve İlçe Başkanları ve mensuplarının da katıldığı fabrika ziyaret programına yoğun bir katılım oldu. Tüysüz ve beraberindekiler buradan Konuralp merkezine giderek esnaf ve pazaryeri ziyaretleri gerçekleştirdi. Pazarcı esnafından ve halktan çok büyük ilgi gören Tüysüz, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
Tüysüz, Millet İttifakı Milletvekillerinin ayrı ayrı programlarını devam ettirmesi üzerine Konuralp’te kalarak ziyaretlerini beraberindeki partililer ile devam ettirdi. Bir Aile Sağlığı Merkezi’ni ziyaret eden Tüysüz burada görev yapan doktorlar ve sağlık çalışanlarına kolaylıklar diledi. Ardından Konuralp Müzesi’ne ziyarete giden Tüysüz, burada Müze Müdürü ve personelinden güncel durum ile ilgili bilgiler aldı. Esnaf ziyaretlerine Gölcükbaşı mevkiinde devam eden Tüysüz, daha önce de ziyaret ettiği, depremzedelerin yerleştirildiği bir özel yurt binasına geçerek burada bazı depremzedelerle de sohbet etti.

BAHÇEŞEHİR KAHVEHANE ZİYARETLERİ

Tüysüz, Millet İttifakı Milletvekili Adayları ve Millet İttifakı bileşenleri partilerin İl ve İlçe Başkanları ve mensupları ile birlikte Bahçeşehir Kalıcı konutlar ve çevre mahallerinde kahvehaneleri ziyaret etti. Tüysüz ziyaret ettiği bir kahvehanede kendisini tanıttıktan sonra, sözlerini “Parlamenter sisteme geçişin çok kıymetli olduğunu, ortak akıl idaresinin her zaman tek adam rejiminden daha çok faydalı olacağını düşünüyoruz. Bu konuda da desteklerinizi rica ediyoruz. Bu seçim çok kritik bir seçim. Lütfen isimlerin üzerinde, partilerin üzerinde bir seçim olduğu ciddiyetine varalım. İsimlere takılmayalım, parti isimlerine takılmayalım. Bunun dışında da sandık güvenliği noktasında altı parti el ele verdik, tüm sandıkları doldurduk. Sizler de arzu ederseniz, gidip sandıklarda gözlemci yani halk arasındaki adıyla “müşahit” olabilirsiniz. Bu sizin vatandaşlık hakkınız. O nedenle de her birinizi sandık noktasında göreve davet ediyorum. Buyurun herkes kendi mahallesindeki sandıkta “Ben gözlemci olmak istiyorum” desin. Bu sizin yasal hakkınız, sandıkları koruyalım. Biz de üzerimize düşen görevleri yapıyoruz. Her akşam kahvehanelerdeyiz, gündüzleri ilçelerdeyiz, beldelerdeyiz. Hep beraber el ele verelim. Ülkemizin de şehrimizin de şu makus talihini değiştirelim. Çok teşekkür ediyor, hayırlı akşamlar diliyorum” diyerek sonlandırdı.
Tüysüz, Bahçeşehir dönüşü Merkez’de bir kafeye giderek müşterilerle sohbet etti ve ardından partilileri ile günün ve haftanın değerlendirmesini yaptı. “Aile fotoğrafı” ile geceyi sonlandıran Tüysüz ve beraberindekiler gece yarısı evlerine döndüler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL