banner
Güncel Siyaset

ASLIHAN AKBAL TÜYSÜZ GİTTİĞİ HERYERDE BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR!

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz seçim çalışmaları kapsamında Düzce’de esnaf ziyaretinde bulundu. Ziyarette Tüysüz’e İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ve partililer eşlik etti. Aslıhan..

ASLIHAN AKBAL TÜYSÜZ GİTTİĞİ HERYERDE BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR!

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz seçim çalışmaları kapsamında Düzce’de esnaf ziyaretinde bulundu. Ziyarette Tüysüz’e İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ve partililer eşlik etti. Aslıhan Akbal Tüysüz ziyaretlerde özellikle bayan seçmenden büyük ilgi görüyor.

Türkiye 14 Mayıs 2023 tarihinde seçime gidiyor. Millet İttifakı Düzce Milletvekili Aday Adayı Düzce’de esnaf ziyareti gerçekleştirerek esnaftan destek istedi. Tüysüz’e, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ve partililer eşlik etti.

Ziyaretler sırasında Tüysüz, vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı ve esnafla bir araya gelerek seçim çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu. Tüysüz yaptığı açıklamada; Bugün İl Başkanımız, teşkilat yöneticilerimiz ve partililerimiz ile birlikte Aydınpınar Caddesi ‘nin bir kısmında esnaf ziyaretleri yaptık, Pazaryerinde esnafımızla bir araya geldik ve halkımızla hoş sohbetler ettik. Çok güzel tepkilerle karşılaşıyoruz. .’’ İfadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İmage To Text Windows 11 Key

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL