banner
Güncel Siyaset

ASLIHAN TÜYSÜZ ÇOK ÇALIŞMA SÖZÜ VERDİ!

İYİ Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, Akçakoca İlçe Teşkilatında partililerle ile bir araya geldi. TBMM 28. Dönem İyi Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, partisinin..

ASLIHAN TÜYSÜZ ÇOK ÇALIŞMA SÖZÜ VERDİ!

İYİ Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, Akçakoca İlçe Teşkilatında partililerle ile bir araya geldi.

TBMM 28. Dönem İyi Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, partisinin diğer aday adayları ile birlikte Akçakoca İlçe Teşkilatında partilileriyle bir araya geldi.

Tüysüz İYİ Parti Akçakoca Teşkilatına şimdiye kadar olduğu gibi gelecekte de çok çalışma sözü verdi.

“BEN YİNE EN İYİ BİLDİĞİM ŞEYİ YAPACAĞIM, ÇOK ÇALIŞACAĞIM”

Tüysüz kendisini dinleyen partililere teşekkür ederek başladığı konuşmasında, “Sanıyorum size “Aslıhan Akbal Tüysüz kimdir” deseler, cevaplarınızdaki ortak nokta çalışkanlığımdır. Şu ana kadar hiçbir çalışmada geri durmadım. Elimden geldiğince, yapabileceğim ne varsa, yeteneklerim ve yapabileceklerim ölçüsünde yapmaya çalıştım. Teşkilatımızın bir adım öne çıkması, bir adım daha ilerlemesi, ülkemizde değişiklik için en azından bir nebze daha yol almamız demektir şiarıyla ben çalıştım. Çocuklarımız için çalıştım. Size sadece şunun sözünü verebilirim; ben yine en iyi bildiğim şeyi yapacağım, çok çalışacağım. Siz de bana bu konuda destek olursanız çok sevinirim, çok teşekkür ederim.” şeklinde hitap etti.

İlçe teşkilatının ardından diğer Aday Adayları ile birlikte Çuhalı esnafını ziyaret eden Tüysüz, halk ile de çok samimi sohbetler gerçekleştirdi. Sahilde karşılaştığı gençlerle sohbet etti.

“TÜRK MEDENİ KANUNU’NU KORUYABİLMEK İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ”

Tüysüz güzel havada sahilde ders çalışmayı tercih eden iki liseli genç kızın yanına oturarak, “Gençler biz, İyi Partililer olarak, sizlerin geleceği için elimizden geleni yapabilmek adına bir yola çıktık. Şimdi oy kullanamayacaksınız ama ileride en önemli vatandaşlık göreviniz oy kullanmak. Türk Medeni Kanunu’nu koruyabilmek için mücadele ediyoruz. Şu an 6784 sayılı kadını ve çocuğu koruyan yasayı değiştirmek üzerine çalışmalar yapıyorlar. Bizi Devlet korumazsa, Medeni Hukuk korumazsa, kim koruyacak? O nedenle lütfen sizler için çalıştığımızı bilin ve lütfen haklarımıza öncelikle biz kadınlar olarak sahip çıkalım.” şeklinde sohbet etti.

Buradan Yukarı Mahalle’ye geçen Tüysüz ve diğer Aday Adayları, hafta sonu kurulan mahalle pazarındaki esnafla ve halka sohbet etti.

Kendisini tanıtan Tüysüz, amaçlarının sistemi değiştirmek olduğunu, liyakatin hâkim olduğu aydınlık bir Türkiye’ye kavuşmak için uğraştıklarını anlattı ve destek istedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL