banner
Güncel Siyaset

ASLIHAN TÜYSÜZ İÇİN VEKİLLİK AMAÇ DEĞİL ARAÇ!

İYİ Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, Çilimli İlçe Teşkilatında partililerle, çarşıda ise esnaf ve halk ile bir araya geldi. TBMM 28. Dönem İyi Parti Düzce Milletvekili Aday..

ASLIHAN TÜYSÜZ İÇİN VEKİLLİK AMAÇ DEĞİL ARAÇ!

İYİ Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, Çilimli İlçe Teşkilatında partililerle, çarşıda ise esnaf ve halk ile bir araya geldi.

TBMM 28. Dönem İyi Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, partisinin diğer aday adayları ile birlikte Çilimli İlçe Teşkilatında partilileriyle bir araya geldi.

Tüysüz burada, fındıkla birlikte katma değeri çok yüksek olan siyah pirinçle, Çilimli halkına tarımdan nasıl para kazanabileceklerini anlattı.

“ÇİLİMLİ HALKI TARIMLA GEÇİNECEK”

Tüysüz konuşmasının büyük bir kısmında özellikle tarımla uğraşanlara, “Biz partimizle beraber uygulanabilir ve sürdürülebilir akıllı tarım yönetimlerimizle fındığı, siyah pirinci ve bununla beraber birçok ürünümüzü ihraç edebiliriz. Çilimli halkına genç yaştan itibaren tarımdan para kazanmayı, tarımla geçinmeyi, tarımla orta üst seviyede yaşam standartlarında yaşamayı inşallah sağlayacağız.” şeklinde seslendi.

İlçe teşkilatının ardından diğer Aday Adayları ile birlikte Çilimli esnafını ziyaret eden Tüysüz, kadınından erkeğine halkla da çok samimi sohbetler gerçekleştirdi.

Aday Adayları ile İftar sonrası İyi Parti Düzce Merkez İlçe Teşkilatında yeniden buluşmak üzere ayrılan Tüysüz, Düzce merkezde esnaf ziyaretlerini sürdürdü.

“TEK HAYALİM ULAŞILABİLİR BİR VEKİL OLMAK”

Tüysüz iftardan sonra Merkez İlçe Teşkilatında hazır bulunan partililere, “Tek hayalim ulaşılabilir, her zaman sizlerle beraber, Düzce için, Düzce halkı için bir unvan elde edebilmek. Faydalı olabilmek için, fayda sağlayabilmek için bir ürün gerekiyorsa, ben onun mücadelesini veriyorum. Buradaki unvan benim için bir amaç değil, bir araçtır. Çünkü ben faydalı olmayı çok seviyorum. Faydalı olmakla besleniyorum. Hizmet etmeyi seviyorum, destekleriniz bekliyorum.” şeklinde hitap etti.

Alkışlar eşliğinde toplantı odasından ayrılan Tüysüz’e partililer yoğun bir ilgi gösterdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL