banner
Gündem

BİRİNİN SÖYLEDİĞİ DİĞERİNİ TUTMUYOR?

İstanbul Caddesi’ne döşenecek taşlar için Düzce Belediye Başkanı başından bu yana Düzce’nin kendi doğal taşının kullanılacağını defalarca kez dile getirdi.  Öz kaynaklarımız kullanılarak üretilen doğaltaşlarla Düzce’nin sokaklarını döşeyeceklerini açıklayıp, böylece..

BİRİNİN SÖYLEDİĞİ DİĞERİNİ TUTMUYOR?

İstanbul Caddesi’ne döşenecek taşlar için Düzce Belediye Başkanı başından bu yana Düzce’nin kendi doğal taşının kullanılacağını defalarca kez dile getirdi.  Öz kaynaklarımız kullanılarak üretilen doğaltaşlarla Düzce’nin sokaklarını döşeyeceklerini açıklayıp, böylece belediyeye de gelir kazandıracaklarını söyleyen Özlü’yü BELTAŞ Müdürü Fevai Arslan yalanladı.

Arslan kendisiyle ilgili İzmirli Taş firmasıyla bir yakınlığı olduğu yönünde yapılan haberlere açıklama olarak verdiği demeçte, ‘Taşlar 20 yıldır hangi şirketten alınıyorsa o şirketten alıyoruz” dedi.

Bu açıklaman tüm Düzcelilerin kafalarında soru işareti oluştururken,Belediye Personeli ve birim müdürleri ve hatta AK Parti Belediye Meclis üyelerinin geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım bu kez Fevai Arslan’ı yalanladı.  “Düzce Belediyesi’nin İstanbul Cad. taban döşemesi için kullandığı doğal taşlar, İstanbul İstiklal Caddesi ve Bodrum Yalıkavak Palmarina’nın aynısı. Kalite asla tesadüf değildir. Düzce için en iyisini ortaya koyan Sn. Dr. Faruk Özlü’ye, durmadan dinlemeden çalışan kıymetli personellerimize sonsuz teşekkürlerimizle” paylaşımı üzerine basında İstiklal Caddesi, Bodrum Yalıkavak’taki taşların da Düzce Belediyesi tarafından satıldığı yönünde haberler yer alarak, “  Düzce Belediyesi’nin bünyesinde çalışmalarına devam eden Beltaş bünyesinde üretilen doğal kaldırım taşları, İstanbul İstiklal Caddesi ile Muğla Bodrum Yalıkavak Palmarinaya döşendi” denildi ve Belediyeden bir yalanlama gelmedi.

Başından bu yana Düzce’nin doğal taşlarını kullanacağız açıklamaları yapan Başkan Faruk Özlü mü doğruyu söylüyor, yoksa 20 yıldır hangi şirketten taş alınıyorsa oradan alıyoruz taşı diyen Fevai Arslan mı doğruyu söylüyor?

KAFALARIMIZ KARIŞTI….

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL