banner
Güncel Siyaset

BİROL ŞAHİN YENİDEN REFAH PARTİSİ’NDEN ADAY OLDU!

Yeniden Refah Partisi Belediye başkan adaylarını Genel Merkez’de yapılan muhteşem törenle tanıttı. Törende Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Boğaziçi Belediye Başkan adayı ise Mehmet Kütük oldu. Belediye başkan adaylarının rozetlerini..

BİROL ŞAHİN YENİDEN REFAH PARTİSİ’NDEN ADAY OLDU!

Yeniden Refah Partisi Belediye başkan adaylarını Genel Merkez’de yapılan muhteşem törenle tanıttı. Törende Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Boğaziçi Belediye Başkan adayı ise Mehmet Kütük oldu. Belediye başkan adaylarının rozetlerini ise Yeniden Refah Partisi Genel başkanı Fatih Erbakan taktı.
Yerel seçimlere yaklaşık 4 buçuk ay kala Yeniden Refah Partisi’nde aday tanıtımı Genel Merkez’de Genel Başkan Fatih Erbakan’ın katılımıyla yapıldı. Aday Tanıtım toplantısında 100 belediye başkan adayı tanıtılırken Düzce’den Kaynaşlı İlçesi aday olarak Birol Şahin, Boğaziçi Belde Belediye başkan adayı olarak Mehmet Kütükoğlu’da basına ve Türkiye’ye tanıtıldı. İl Başkanı Musa Kütük ve Kaynaşlı İlçe Başkanı Çetin Yaman’da katıldı.

Yapılan aday tanıtım toplantısı ile Düzce’nin ilk belediye başkan adaylarının da tanıtımı yapılırken Yeniden Refah Partisi’nde Birol Şahin, Yeniden Refah Partisi’nin belediye başkanları arasında yerini aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İmage To Text Windows 11 Key

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL