banner
Güncel Siyaset

BU KADARINA DA PES! AYAĞI KIRILAN YANMAZ HERŞEYİ BELEDİYEYE FATURA ETTİRMİŞ !

Göreve geldiği günden bu yana Akçakoca Belediyesi’ndeki düzensiz harcamaları ile sürekli eleştirilen ve yerel seçim sürecinde muhalefetin 1 Nisan sabahı hesap soracağız diyerek sürekli gündeme taşıdığı Akçakoca Belediye Başkanı Okan..

BU KADARINA DA PES! AYAĞI KIRILAN YANMAZ HERŞEYİ BELEDİYEYE FATURA ETTİRMİŞ !

Göreve geldiği günden bu yana Akçakoca Belediyesi’ndeki düzensiz harcamaları ile sürekli eleştirilen ve yerel seçim sürecinde muhalefetin 1 Nisan sabahı hesap soracağız diyerek sürekli gündeme taşıdığı Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, voleybol maçında ayağını kırdıktan sonra kullanmak üzere aldığı akülü sandalye ve koltuk değnekleri ile hasta yatağının parasını belediyeye fatura ettirdiği ortaya çıktı.

Çukurtarla Kapalı Spor Salonu’nda gençlerle voleybol maçı oynayan Yanmaz’ın sağ ayak bileği kırılmış ve ayağı alçıya alınmıştı. Yanmaz seçim yarışında geri kalmamak adına kendisine akülü sandalye almış ve tüm programlara bu şekilde katılmaya başlamıştı.

Yanmaz’ın seçim arefesinde ayağının kırılması sevenlerini ve kendisini destekleyenleri üzerken Yanmaz aldığı akülü araba ile tüm programlara bu şekilde katılmaya başlamıştı. Ancak Yanmaz’ın kullandığı ve halk arasında yeni makam aracı diye esprilere de neden olan akülü sandalyesinin parasını Akçakoca Belediyesi’ne fatura ettirdiği ortaya çıktı. Maddi gücü oldukça yerinde olmasına rağmen Yanmaz sadece akülü sandalyeyi değil, rom volker diye bilenen ayak bilek bandajı, koltuk altı değneği, dirsek destekli değneği ve karyola sünger yatağının da parasını aynı faturada kestirerek tamamını Akçakoca Belediyesi’ne fatura ettirdiği ortaya çıktı.

Söz konusu fatura durumdan rahatsız olan bir belediye çalışanının faturayı belediye dışında üçüncü kişilere sızdırması ile ortaya çıktı. Başkan Yanmaz’ın hiç çekinmeden ve rahatsız olmadan kırılan ayağının faturasını Akçakoca Belediyesi’ne kesmesinin ardından kamuoyunun duruma nasıl tepki vereceği merakla bekleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL