banner
Gündem

BU SENE EMİTT FUARINDA BİZ YOKUZ!

Turizm sektör temsilcileri ve seyahat tutkunlarını buluşturan EMITT Fuarı’nın 25.’si İstanbul’da TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bugün başladı. Düzce ili bu yılki organizasyona katılmama kararı aldı. Komşu iller Sakarya ve..

BU SENE EMİTT FUARINDA BİZ YOKUZ!

Turizm sektör temsilcileri ve seyahat tutkunlarını buluşturan EMITT Fuarı’nın 25.’si İstanbul’da TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bugün başladı. Düzce ili bu yılki organizasyona katılmama kararı aldı. Komşu iller Sakarya ve Zonguldak ise standları ile fuardaki yerlerini aldılar.

 

İki yıl aradan sonra tekrar düzenlenen 25. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Rusya, Malta, Bulgaristan, Şeyşeller, Sırbistan, Kosova, Pakistan, Ürdün, KKTC, Filistin, Azerbaycan, Güney Afrika, Makedonya, Bosna Hersek olmak üzere toplam 14 ülkeye ev sahipliği yapacak. Bir çok il de standları ile şehirlerini turizm tutkunlarına tanıtacak.

 

Açılış konuşmalarının ardından kapılarını açan Emitt 2022’ye vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlar bu yıl özellikle yeni turizm destinasyonlarına ilgi gösterirken iller de bu yıl ki turizm payından istediğini alabilmek adına çeşitli tanıtım etkinlikleri ile doğal ve turistik mekanlarını tanıtma gayreti içerisine girdiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL