banner
Güncel

CAYMAZ DÜZCELİLER’İN RAMAZAN AYINI KUTLADI!

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, Ramazan Ayı’nın manevi değerlere sahip olduğunu vurguladığı mesajında, tüm İslam Alemi’ne ve Düzcelilere huzur, mutluluk ve bereket getirmesi temennisinde bulundu. İslam dünyasında..

CAYMAZ DÜZCELİLER’İN RAMAZAN AYINI KUTLADI!

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, Ramazan Ayı’nın manevi değerlere sahip olduğunu vurguladığı mesajında, tüm İslam Alemi’ne ve Düzcelilere huzur, mutluluk ve bereket getirmesi temennisinde bulundu.

İslam dünyasında büyük bir öneme sahip, manevi bir zaman dilimi olan Ramazan Ayı’nın birlik, beraberlik, dayanışma ve paylaşma gibi değerleri de içinde barındırdığını dile getiren DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz; tüm Düzcelilerin bu mübarek ayını kutladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Mübarek Ramazan Ayı, müminler için bir fırsat ayıdır. Oruç tutarak manevi arınma sürecine girmemizin yanı sıra, birlikte oruç açarak dayanışma ve paylaşma duygularımızı pekiştiririz. Bu ay, bizlere insani değerleri hatırlatır ve toplumsal birlik ruhumuzu güçlendirir.

Bu mübarek ayı, birbirimize daha çok destek olma, sevgi ve saygı çerçevesinde bir arada olma fırsatıdır. Toplumumuzun refahı ve mutluluğu için çalışırken, bu değerleri göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyeceğiz.

Mübarek Ramazan Ayı’nın manevi atmosferinin herkes için huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum. Bu mübarek ayın, tüm İslam Alemi’ne ve Düzce’nin her köşesinde sevgi ve hoşgörüyle dolu, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL