banner
Güncel Gündem Siyaset

CAYMAZ; KORKU SİYASETİ YAPMIYORUZ!

Deva Partisi Düzce İl teşkilatınca ramazan ayı dolayısı ile basın mensuplarına yönelik iftar daveti verildi. Düzenlenen İftar Programına Deva Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili..

CAYMAZ; KORKU SİYASETİ YAPMIYORUZ!

Deva Partisi Düzce İl teşkilatınca ramazan ayı dolayısı ile basın mensuplarına yönelik iftar daveti verildi. Düzenlenen İftar Programına Deva Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Demir, Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş, Gelecek Partisi Düzce İl Başkanı Vildan Tokaliç, Demokrat Parti İl Başkanı Mithat Ceylan , parti teşkilat üyeleri ve gazeteciler katıldılar.

İftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan Deva Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, yoğun bir seçim çalışması temposu içerisinde olduklarını belirterek yaptıkları çalışmaları halka duyuran basın mensuplarına teşekkür etti. Seçim için gece gündüz sahada olduklarını belirten Caymaz, yaptıkları ziyarette kararsız seçmenlerin sayısının çok olduğunu vurgulayarak, biz kimseyi korkutmuyoruz ve özgür bırakıyoruz. Bu seçmenler eğer günün birinde güce değil de doğruluğa ve dürüstlüğe oy vermeyi ilke haline getirirlerse ülkede çok şey değişmeye başlayacaktır” diye konuştu.

Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Demir de Düzce’de güzel bir ittifak örneği yaşandığını belirterek Partilerinin de destek verdiği Deva Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz’a destek verip sahip çıkmalarını istedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL