banner
Güncel Siyaset

CHP’DE ALBAYRAK AĞIRLIĞINI KOYUYOR!

2009-2014 Akçakoca eski belediye başkanı olan Fikret Albayrak, 2014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde partisinden belediye başkan adayı olma noktasında yapmış olduğu çalışmaları sıklaştırmış durumda. Belediye başkanlığı döneminde..

CHP’DE ALBAYRAK AĞIRLIĞINI KOYUYOR!

2009-2014 Akçakoca eski belediye başkanı olan Fikret Albayrak, 2014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde partisinden belediye başkan adayı olma noktasında yapmış olduğu çalışmaları sıklaştırmış durumda.

Belediye başkanlığı döneminde özellikle Turizm alanında devrim niteliğinde çalışmalar yapan Albayrak’ın partisi dışından da hatırı sayılır bir taraftar desteği olduğu yorumları yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde Ankara merkezli olarak vatandaşlar ile telefon yöntemi ile yapılan bir anket te ismi önde çıkan Albayrak, gündemi bir kez daha değiştirmeyi başarmıştı.

Genel merkez nezdinde de güçlü bağları olduğu bilinen Albayrak’ın uzu bir süredir halk nezdinde çalışmalarını yürüttüğü, seçmen nezdinde de ciddi bir şekilde karşılık bulduğu yorumları, siyasi kulisleri meşgul etmeye devam ediyor. Parti içinde ve dışında önemli isimlerle dirsek temasında olan Albayrak’ın bölge genelinde kanaat önderi olarak bilinen bir çok ismin de desteğini aldığı yorumları siyasi kulislerde en çok konuşulan konuların başında geliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL