banner
Güncel Siyaset

CHP’DE YENİ BAŞKAN ÖZCAN DAĞISTANLI OLDU!

Bugün yapılan Düzce CHP İl olağan kongresinde tek aday olarak seçime giren eski Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı CHP Düzce İl Yönetimi desteğini alarak yeni CHP Düzce İl Başkanı oldu…

CHP’DE YENİ BAŞKAN ÖZCAN DAĞISTANLI OLDU!

Bugün yapılan Düzce CHP İl olağan kongresinde tek aday olarak seçime giren eski Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı CHP Düzce İl Yönetimi desteğini alarak yeni CHP Düzce İl Başkanı oldu.
Düzce CHP İl Teşkilatlarında, kongre heyecanı yaşandı. Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü KYK Konferans salonunda düzenlenen CHP İl Kongresi’ne CHP Genel Başkan Adayı Özgür Özel, CHP’nin büyük şehirlerdeki Milletvekilleri, CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, Saadet Partisi İl Başkanı Tahir Çengel, CHP İlçe Başkanları, teşkilat mensupları ve çok sayıda partili ile delegeler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrenin açılış konuşmasını, mevcut İl Başkanı Semih Cemşit yaptı. Cemşit konuşmasında görev yaptığı sürede kendisine destek veren tüm parti kademelerine teşekkür etti.

CHP İl Başkanı görevine başlamasının ardından, Düzce İl Teşkilatlarında birçok yenilikler yaptıklarını ifade eden Cemşit, “Düzce’de arkadaşlarımız ile birlikte çok çalışarak, 50 yıl sonra bir milletvekili çıkartmayı başardık. Göreve gelir gelmez, partimizin il binasını değiştirdik. Bugüne kadar birçok faaliyetlerde bulunduk. Düzce’nin yaşanan sorunlarını her zaman diler getirmekten çekinmedik.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından, Özcan Dağıstanlı’nın aday olduğu ve tek listeyle gidilen kongrede oy kullanma işlemlerinin ardından CHP’de yeni il başkanı Özcan Dağıstanlı oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL