banner
Güncel Siyaset

CHPLİ ÖZCAN DIŞİŞLERİ KOMİSYONUNA SEÇİLDİ!

Türkiye Büyük Millet Meclisinin bugünkü genel kurul toplantısında Komisyon üyelerinin seçimi yapıldı. Dışişleri Komisyonuna seçilen Talih Özcan daha sonra en yaşlı üye sıfatıyla Komisyonu geçici olarak başkanlık etti. Komisyon başkanlığı..

CHPLİ ÖZCAN DIŞİŞLERİ KOMİSYONUNA SEÇİLDİ!

Türkiye Büyük Millet Meclisinin bugünkü genel kurul toplantısında Komisyon üyelerinin seçimi yapıldı. Dışişleri Komisyonuna seçilen Talih Özcan daha sonra en yaşlı üye sıfatıyla Komisyonu geçici olarak başkanlık etti. Komisyon başkanlığı seçimlerinin ardından Komisyon Başkanlığına seçilen Fuat Okyar’a görevi teslim etti.

Yapılan toplantı sonunda Dışişleri komisyon başkanlığına seçilen Fuat Okyar tarafından tebrik edilen Düzce Milletvekili Talih Özcan da kendisine teşekkür etti. Yeni dönemde birlikte çalışarak Türkiye’nin dış ilişkilerinde başarılı olması için katkıda bulunacaklarını belirttiği konuşmasın da;“Genel kurulumuzca Dışişleri komisyonuna seçilen tüm arkadaşlarımı kutluyorum. En yaşlı üye olarak komisyonumuzun çalışma dönemi içerisinde ülkemize yararlı hizmetlerde bulunması ve çıkarlarımıza uygun kararlar alması en büyük temennimdir.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL