banner
Güncel Siyaset

CHPLİ ÖZCAN; SİZ ONLAR İÇİN BİR BELASINIZ!

Yeniden Refah Partisi Düzce İl Teşkilatı, Ramazan Bayramı’nda bayramlaşmak için CHP il binasında CHP il yönetimi ile biraraya geldi. Bayramlaşma ziyaretine Düzce milletvekili Talih Özcan da gelerek Yeniden Refah Partisi..

CHPLİ ÖZCAN; SİZ ONLAR İÇİN BİR BELASINIZ!

Yeniden Refah Partisi Düzce İl Teşkilatı, Ramazan Bayramı’nda bayramlaşmak için CHP il binasında CHP il yönetimi ile biraraya geldi. Bayramlaşma ziyaretine Düzce milletvekili Talih Özcan da gelerek Yeniden Refah Partisi il yönetimi ile görüştü. Yeniden Refah Partisi ile Chp İl Örgütü Hem bayramlaşıp birbirlerinin bayramını kutladılar hem de aralarındaki diyaloglar ve samimiyete dikkat çekiciydi.

Düzce milletvekili Talih Özcan, Yeniden Refah Partisi il yönetimi ve belediye meclisine giren meclis üyelerine karşı AK Parti yönetimini hedef alarak, ‘Siz onlar için bir belasınız. Ben size söyleyeyim, bir tehlikesiniz.’ dedi. Konuşmalarına devam eden Özcan, ‘Böyle söyleyince yanlış anlaşılmalar olabilir ama ben bazen son söyleyeceğimi ilk söylerim.’ diyerek şu şekilde devam etti: ‘Benim söylediklerimde kötü bir niyet yok. AK Parti başarılı olsun, iyi bir şeyler yapsın, biz yine tebrik edeceğiz. CHP iyisini yapsın, tebrik edeceğiz. Yeniden Refah iyisini yapsın, tebrik edeceğiz. Bizim amacımız bu ülkeye hizmet etmek, kimseyi ayrıştırmayacağız, bölmeyeceğiz.’ şeklinde yapıcı konuşmalar da bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL