banner
Güncel Siyaset

CHP’NİN AKÇAKOCA ADAYI FİKRET ALBAYRAK OLDU!

CHP’nin 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Akçakoca Belediye Başkan Adayı ön seçim sonucunda Fikret Albayrak oldu. CHP 31 Mart 2024 yerel seçimleri için Akçakoca Belediye Başkan Adayını ön seçimle belirledi…

CHP’NİN AKÇAKOCA ADAYI FİKRET ALBAYRAK OLDU!

CHP’nin 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Akçakoca Belediye Başkan Adayı ön seçim sonucunda Fikret Albayrak oldu.

CHP 31 Mart 2024 yerel seçimleri için Akçakoca Belediye Başkan Adayını ön seçimle belirledi. Seçim sonucunda Fikret Albayrak 374 oyla Akçakoca Belediye Başkan Adayı oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı şu ifadeleri kullandı:

“31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Akçakoca Belediye Başkan Adaylığı için Akçakoca ilçemizde yapılan Örgüt Denetiminde yapılan Ön Seçimde Akçakoca Şehir Merkezinde oy kullanması gereken 660 Üyeden 447 üyenin Oy kullanması sonucu; Fikret Albayrak 374, Mustafa Yıldız ise 67 oy almıştır.

Örgütün verdiği kararla CHP Akçakoca Belediye Başkan Adayımız olarak seçilen Fikret Albayrak’ı kutluyor, Mustafa Yıldız’a ise aramıza katılarak önseçim yarışında yer aldığı için çok teşekkür ediyoruz.

Fikret Albayrak ile 10 yıl aradan sonra kaldığımız yerden devam ederek Akçakocamızı yeniden “Parlayan Kent” yapmak için hep birlikte var gücümüzle Çalışarak emanetimizi tekrardan geri alacağız.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL