banner
Güncel

ÇOCUK BAYRAMI DÜZCE’DE COŞKUYLA KUTLANIYOR!

Tüm yurt genelinde olduğu gibi Düzce’de de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103’üncü yıldönümü yaşanıyor. Düzce’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk..

ÇOCUK BAYRAMI DÜZCE’DE COŞKUYLA KUTLANIYOR!

Tüm yurt genelinde olduğu gibi Düzce’de de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103’üncü yıldönümü yaşanıyor. Düzce’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları, Anıtpark Meydanında düzenlenen çelenk sunma töreni ile başladı.

Bundan tam 103 yıl önce Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılması nedeniyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk çocuklarını armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için bugün Düzce’de ilk tören Anıtpark Meydanında yapıldı.

Törene MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın yanı sıra AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, CHP İl Başkanı Semih Cemşit, Millet İttifakı Milletvekili Adayları Talih Özcan, Aslıhan Akbal Tüysüz, Jale Uzunhasan, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, İl Genel Meclisi Başkanı Fazlı Koç, İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, kurum amirleri, askeri erkan, emniyet mensupları, gaziler ve öğrenciler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç’ın öğrenciler ile birlikte Atatürk Anıtına çelenk sunması ile başlayan Anıtpark Meydanındaki ilk tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL