banner
Güncel Siyaset

CUMAYERİ’NDE RECEP TUNA’YA BÜYÜK İLGİ!

Ak Parti Cumayeri Belediye Başkan Adayı Recep Tuna ilk çıktığı kahvehane toplantısında gençlerin yoğun ilgisi ile karşılandı. Orta Mahalle Gençlik Kıraathanesinde bir araya gelen vatandaşlar Recep Tuna’yı büyük bir çoşku..

CUMAYERİ’NDE RECEP TUNA’YA BÜYÜK İLGİ!

Ak Parti Cumayeri Belediye Başkan Adayı Recep Tuna ilk çıktığı kahvehane toplantısında gençlerin yoğun ilgisi ile karşılandı.
Orta Mahalle Gençlik Kıraathanesinde bir araya gelen vatandaşlar Recep Tuna’yı büyük bir çoşku ile karşıladılar.
Yerel seçimlere sayılı günler kalırken adaylar seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Cumayeri’nde 31 Mart yerel seçimler öncesi heyecan gün geçtikçe artmaya devam ediyor.
Ak Parti Cumayeri Belediye Başkan Adayı Recep Tuna gittiği Orta Mahalle Gençlik Kıraathanesinde seçim bürosunda toplanan kalabalık bir grupla toplantının yapılacağı kıraathaneye yürüdüler. Toplantıda Cumayeri için özenle hazırlanan projelerini anlatan Recep Tuna’nın açıkladığı her bir proje vatandaşlardan ve gençlerden tam not aldı. Tuna yaptığı konuşmasında Cumayeri iktidarın desteği ile yapılmayan tüm işleri yapmaya geliyoruz, yeter ki sizler bizlere güvenin ben belediye başkanlığımın döneminde çok hizmetler yaptım, en büyük projem Cumayeri için son teknoloji olan ve bölgede sadece Cumayeri Belediyesinde bulunan su arıtma tesisi kurduk, Koloğlu ise ne yapmış millet bahçesi, bunlar zaten belediyenin asli işleri, bu yüzden Cumayeri halkına sesleniyorum, hiçbir zaman Cumayeri Belediyesinin bir kuruşuna dokunmadım yapılan bütün bunlar algıdan ibarettir, söylenenlere inanmayın ben Cumayeri’ndeyim bana gittiğim yerlerde bunları sorun cevaplıyayım, yapılan karalama ile bir yere varamazlar Allahın izni ile seçimleri kazanıp Cumayeri’ni yaşanır bir kent ve mutlu insanlarla dolu bir şehir haline getireceğiz.
Tuna daha sonra yoğun katılımın sağlandığı kahvehaneden ayrılarak tekrar seçim bürosuna doğru yürüdüler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL