banner
Düzce Yerel Güncel

DEMİRCAN; BÖLGEMİZE TURİZM YATIRIMCISI BEKLİYORUZ!

Dünyanın en büyük 5. Turizm Fuarı olan 26. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılan Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Düzce’nin artık kendini Turizm ile ön plana çıkarması gerektiğinin..

DEMİRCAN; BÖLGEMİZE TURİZM YATIRIMCISI BEKLİYORUZ!

Dünyanın en büyük 5. Turizm Fuarı olan 26. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılan Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Düzce’nin artık kendini Turizm ile ön plana çıkarması gerektiğinin altını çizerek bölgemize gelecek turizm yatırımcılarına her türlü desteği vermeye hazırız dedi.

Fuarın ilk gününde Düzce Standında misafirlere Düzce’yi ve Gölyaka’yı anlatan Başkan Demircan, ”Düzce’deki Turizm artık istenen düzeye ulaşmalı. Cumayeri’nin raftingi, Akçakoca’nın denizi, Kaynaşlı’nın Topuk Yaylası, Yığılca’nın mağaraları, Konuralp’in Antik Kenti ve Gölyaka’nın da Kuş Cenneti, Kültür Parkı, Güzeldere Şelalesi ve Kardüz’ü ile bu güzelliklerimiz bir plan dahilinde tanıtılmalı ve Turizmciler Bölgemize çekilmeli.” dedi.

Müteşebbislere Gölyaka’ya Bungolow tarzı evler yapmaya ve turizme kazandırmaya davet eden Demircan, bölgemiz doğal güzellikleri ile çevre illerden çok çok daha güzel bir konumda, müteşebbisler gelsinler, bizler onlara her türlü kolaylığı sağlamaya ve destek olmaya hazırız diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL