banner
Güncel Siyaset

DEVA PARTİSİ ADAY ADAYLARINI TANITTI!

DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı düzenlediği basın açıklamasında Milletvekili Aday Adaylarını tanıttı. İl Başkanı Caymaz, Milletvekilli Aday Adaylığı için istifa ettiğini açıkladı. Düzenlenen basın açıklamasında konuşan DEVA Partisi Düzce İl..

DEVA PARTİSİ ADAY ADAYLARINI TANITTI!

DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı düzenlediği basın açıklamasında Milletvekili Aday Adaylarını tanıttı. İl Başkanı Caymaz, Milletvekilli Aday Adaylığı için istifa ettiğini açıkladı.

Düzenlenen basın açıklamasında konuşan DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, “Ülkemiz ve milletimiz adına tarihi bir seçim sürecine girmiş bulunmaktayız. Tüm kamuoyunca bilindiği üzere DEVA Partisi olarak kuruluşumuzdan bu yana demokrasiyi öncelediğimiz bir siyaset anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu bilinç ve anlayış ile demokrasimizin temellerinden olan seçilme hakkını kullanmak isteyen, içinde doğup büyüdüğümüz bu coğrafyaya katkı sunmak arzusuyla elini taşın altına koymaktan çekinmeyen tüm arkadaşlarımızla birlikte bugün aday adaylıklarımızı açıklamak üzere buradayız.

DEVA Partisi’nden aday adayı olmak isteyen tüm partililerimize sizlerin huzurunda gönülden teşekkür ediyor, bu girişimlerinin ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Diliyoruz ki, siyasi tarihimizin belki de en çetin yollarından birinde atılan bu cesur adımlar kelebek etkisi yaratarak çoğalacaktır” ifadelerini kullandı.

 

Düzce İli Demokrasi ve Atılım Partisi İl Başkanlığı 28. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi Milletvekili Aday Adaylığı Listesi

1-Murat CAYMAZ             İl Başkanı
2-İsmail Altın        İl Teşkilat İşleri Başkanı
3-Özden KARA ALTUN    İl Hukuk İşleri Başkanı
4-Hikmet DURSUN            İl Sivil Toplum İle İlişkiler Başkanı
5-Orhan TEKİN        İl Yönetim Kurulu Üyesi
6-Soner ERSOY        Düzce ili Merkez İlçe Başkanı
7-Yavuz KELEŞ        Düzce İli Cumayeri İlçe Başkanı
8-Ruşen AYDIN        Düzce İli Kaynaşlı İlçe Başkanı
9-Yılmaz ŞENGÜL        Düzce İli Akçakoca İlçe Başkanı
10-Ersin DURMAZ        Düzce İl Mali ve İdari İşler Başkanı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL