banner
Güncel

DÜNYA DÜZCE GÜNLERİNDE KLARNET ŞÖLENİ!

Dünya Düzce Günleri’nin 6. gününde Anıtpark sahnesi Türkiye’nin yetiştirdiği en iyi klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi ağırladı. Şenlendirici’nin klarneti ile yaptığı resitale tüm Düzce eşlik etti. Düzce’nin tanıtımında önemli bir eşiği..

DÜNYA DÜZCE GÜNLERİNDE KLARNET ŞÖLENİ!

Dünya Düzce Günleri’nin 6. gününde Anıtpark sahnesi Türkiye’nin yetiştirdiği en iyi klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi ağırladı. Şenlendirici’nin klarneti ile yaptığı resitale tüm Düzce eşlik etti.

Düzce’nin tanıtımında önemli bir eşiği temsil eden ve Düzceliler’i sportif, kültürel etkinlikler ve eğlence ile buluşturan Dünya Düzce Günleri 6. gün konseri ile devam etti. Daha önceki günlerde olduğu gibi gündüz organizasyonlarının düzenlendiği Düzce Günleri eğlence ve spor turnuvalarına hafta sonu olması nedeniyle ilgi yine yoğun oldu.

Akşamın ilk saatlerinde DJ Serkan’ın sahne aldığı alanda Düzceliler müzik yayını eşliğinde konser saatini beklemeye başladı. Eğlencenin erken saatlerde başladığı organizasyonda Hüsnü Şenlendirici’nin sahneye çıkması ile Anıtpark Düzcelilerle doldu taştı.

KLARNET TAKSİMİ İLE DÜZCELİLERİ BÜYÜLEDİ

Türkiye’nin en iyi klarnet virtüözlerinden Sanatçı Hüsnü Şenlendirici’nin sahneye çıktığı anda yaptığı muhteşem gösteri Düzcelileri büyüledi. Beraberindeki orkestra ile Türk Müziği’nin klasik eserlerini farklı biçimde yorumlayan Şenlendirici izleyenlerden büyük alkış aldı.

Konser arasında Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman ve Kültür İşleri Müdürü Burçin Sarıcan, Hüsnü Şenlendirici’ye Başkan Dr. Faruk Özlü’nün selamlarını ileterek çiçek ve plaket takdim etti. Daha sonra klarnet resitali ve çeşitli enstrümanlarla hazırlanan repertuar kaldığı yerden devam etti.

Düzce Günleri’nin 7. gününde (7 Ağustos Pazartesi) Türk pop müziğinin sevilen ismi Bilal Sonses Anıtpark’ta sahne alacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL