banner
Düzce Yerel Güncel

DÜZCE BELEDİYESİ’NDEN TURİZM FUARINDA KAYNAŞLI VE YIĞILCA’YA TANITIM SANSÜRÜ!

26. kez kapılarını turizm severlere açan EMİTT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda şok edici gelişme yaşandı. Tanıtım için özenle hazırlanan Düzce standında Kaynaşlı ve Yığılca’nın tanıtımı için ayrılan..

DÜZCE BELEDİYESİ’NDEN TURİZM FUARINDA KAYNAŞLI VE YIĞILCA’YA TANITIM SANSÜRÜ!

26. kez kapılarını turizm severlere açan EMİTT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda şok edici gelişme yaşandı. Tanıtım için özenle hazırlanan Düzce standında Kaynaşlı ve Yığılca’nın tanıtımı için ayrılan bölümde tanıtıcı fotoğrafların üzeri kapatılarak Düzce Belediyesi logosu konuldu. Yapılan bu sansürün nedeni anlaşılamadı.

Diğer ilçelerin fotoğraflarının üzerine böyle bir sansür uygulanmaz iken sadece Kaynaşlı ve Yığılca ilçelerine ait masaların fotoğraflarının kapatılma nedeni merak edildi. Yapılan Sansürden ise ilçe belediye başkanlarının haberinin olmadığı öğrenildi.

Konu ile ilgili kendisine telefon ile ulaştığımız Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, böyle bir durumdan haberdar olmadığını ve haber merkezimizden öğrendiğini belirterek, açıkçası çok üzüldüm, nedenini ben de çok merak ediyorum, Kaynaşlı’nın fotoğrafı kimleri neden rahatsız etti, öğrenip kamuoyu ile paylaşacağım dedi.

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ise söz konusu uygulamadan haberdar olmadığını rahatsızlığı nedeni ile fuarın ilk gününe katılamadığını belirterek, durumu değerlendireceklerini ve nedenini araştıracaklarını söyledi. Çam, Yığılca’nın tanıtım için hazırlanan fotoğrafının üzerinin Bir logo ile kapatılması kabul edilemez diye konuştu ve ilgililerden nedenini öğrenmeye çalışacağız dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL