banner
Güncel

DÜZCE TSO HEYETİ DEPREM BÖLGESİNDE!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık; “Deprem Bölgesi Elbistan’ın Nurhak İlçesinin Kullar Köyündeyiz. Burası 2 bin 500 nüfuslu bir köy. Allah herkesin yardımcısı olsun. Vefat edenlere..

DÜZCE TSO HEYETİ DEPREM BÖLGESİNDE!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık; “Deprem Bölgesi Elbistan’ın Nurhak İlçesinin Kullar Köyündeyiz. Burası 2 bin 500 nüfuslu bir köy. Allah herkesin yardımcısı olsun. Vefat edenlere baş sağlığı diliyoruz. Yardımlar gerçekten çok fazla. Biraz olsun merhem olabilirsek, çok mutlu olacağız. “ifadelerini kullandı.

Elbistan Esnaf ve Bakkallar Odası Başkanı Kemal Şahin ise; “Bu zor gününüzde buraya gelen Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık ve Yönetim Kurulu Üyelerine çok teşekkür ederiz. Bu zor günümüzde Elbistanımızın Kullar Köyüne yardımlarda bulunan Oda Başkanlarımıza, esnaflarımıza hepsine teşekkür ederiz. Allah razı olsun, Allah bir daha yaşatmasın.” dedi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan ise, “Deprem Bölgesi Elbistan’ın Nurhak İlçesinin Kullar Köyündeyiz. Buradaki depremzedelere yardım malzemesi vermeye geldik. Enkaz çalışmaları devam ediyor. Az önce hayatta olan bir anne çıkartıldı. İnşallah bir de çocuğu çıkaracaklar ekipler can ve başla çalışıyorlar. Anne konuşarak çıktı, çocuğun da nabzı yerinde. Çocuğu da çıkartıp direkt hastaneye götürecekler.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL