banner
Düzce Yerel Güncel

DÜZCE VALİSİ’NDEN SEVGİ KEKLERİ!

Düzce Valisi Selçuk Arslan 23 Nisan bayramında kendi elleriyle hazırladığı kekleri çocuklara ikram etti. Düzce’de bir vali ilk kez çocuklarla böyle bir etkinlik yaptı. Düzce Valisi, Selçuk Aslan Düzce Üniversitesi..

DÜZCE VALİSİ’NDEN SEVGİ KEKLERİ!

Düzce Valisi Selçuk Arslan 23 Nisan bayramında kendi elleriyle hazırladığı kekleri çocuklara ikram etti. Düzce’de bir vali ilk kez çocuklarla böyle bir etkinlik yaptı.

Düzce Valisi, Selçuk Aslan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir ile birlikte mutfağa girdi. Sevgi evlerinde kalan çocuklar için kek yaptı.

Vali Aslan, Rektör Sözbir, Düzce Üniversitesi hocaları ve Aşçılık Programı öğrencileriyle birlikte sevgi evi çocukları için mutfağa girdiler. Mutfakta, 23 Nisan ve Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı vesilesiyle sevgi kekleri yaparak tek tek elleriyle süslediler.

Ardından ise “İletişim birleştirir, sofra bereketi artırır” diyerek anlamlı bir etkinlikle Fehmi Öney Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklarla bir araya gelerek hem 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Kutladılar hem de yapılan kekleri birlikte yediler.

Gün boyu devam eden program çocukların yüz boyaması etkinliği ile sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL