banner
Düzce Yerel Genel Güncel

DÜZCE’DE 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI KUTLANDI!

Düzce’de de her yıl olduğu gibi bu yılda “Emek, Özgürlük ve Adalet için Haydi 1 Mayıs’a” başlığı ile Siyasi Partiler, sendikalar ve işçiler, Düzce Belediyesi önünde toplanarak Anıtpark Meydanı’na kadar..

DÜZCE’DE 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI KUTLANDI!

Düzce’de de her yıl olduğu gibi bu yılda “Emek, Özgürlük ve Adalet için Haydi 1 Mayıs’a” başlığı ile Siyasi Partiler, sendikalar ve işçiler, Düzce Belediyesi önünde toplanarak Anıtpark Meydanı’na kadar sloganlar eşliğinde yürüdüler.

Polisin geniş güvenlik tedbiri aldığı 1 Mayıs kutlamalarında hem Anıtpark alanına girişte tüm katılımcıların üst aramaları titizlikle yapıldı.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de de kutlamalar yapıldı. Cumhuriyet Halk Partisi Başta olmak üzere, bazı partiler, sendikalar ve işçiler Belediye Önünden Anıtpark’a kadar yürüyüp burada çeşitli konuşmalar ve çalınan marşlar eşliğinde 1 Mayıs İçşi Bayramını kutladılar.

Anıtpark’a kadar gerçekleşen kortej yürüyüşünün ardından alanda toplananlar saygı duruşunda bulunup hep birlikte İstiklal Marşını okudular. Ardından Tertip Komitesi üyeleri sırayla birer konuşma yapıp 1 Mayıs İşçi Bayramını kutladılar.

Konuşmalarda İşçilerin sorun ve talepleri de basın aracılığı ile yetkililere iletildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL