banner
Güncel

DÜZCE’DE FUHUŞ YAPILAN DÖRT SALON MÜHÜRLENDİ!

Düzce’de fuhuş yapıldığı tespit edilen 4 işletme 1 ay süre ile kapatıldı. Masaj salonuna gerçekleştirilen denetimde fuhuş yapıldığı tespit edildi. Düzce Valiliği tarafından yapılan açıklamada fuhuş yapıldığı belirlenen SPA-Masaj Merkezi..

DÜZCE’DE FUHUŞ YAPILAN DÖRT SALON MÜHÜRLENDİ!

Düzce’de fuhuş yapıldığı tespit edilen 4 işletme 1 ay süre ile kapatıldı. Masaj salonuna gerçekleştirilen denetimde fuhuş yapıldığı tespit edildi.

Düzce Valiliği tarafından yapılan açıklamada fuhuş yapıldığı belirlenen SPA-Masaj Merkezi olmak üzere 4 işletmenin kapatıldığı bildirildi. Fuhuşa imkan sağlayan hakkında yasal işlem başlatıldığı belirtildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi:

“Son 2 ay içerisinde, İlimiz Merkezinde faaliyet yürüten 2’si SPA-Masaj Merkezi olmak üzere 4 işletmede fuhuş yapıldığının tespitiyle birlikte, Genel Kadınlar ve Genelevlerin Tabi Olacakları Hükümler ve Fuhuş Yüzünden Bulaşan Zührevi Hastalıklarla Mücadele Tüzüğünün 104. maddesi gereğince bir aylık süre ile kapatılmasına karar verilmiştir.

Ayrıca; 26 Mart 2024 günü Asayiş Şube Müdürlüğümüz görevlileri tarafından umuma açık yerlerin denetimi kapsamında;

İlimizin masaj salonu olarak faaliyet gösteren bir işyeri kontrol edildiğinde masaj salonu içerisinde fuhuş yapıldığı tespit edilmiş ve Fuhuşa yer ve imkân sağlayan şüpheli, mağdur ve bilgi sahibi şahıslar Müdürlüğümüze intikal ettirilerek gerekli tahkikata başlanılmıştır.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL