banner
Ekonomi

DÜZCE’DE TAKSİ ÜCRETİLERİ ZAMLANDI !

Düzce Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz üst üste gelen benzin zamlarının ardından Düzce’de taksici esnafının zor günler geçirdiğini belirterek yapılan istişareler sonucunda taksi ücretlerine zam yapılmasına karar verildiğini..

DÜZCE’DE TAKSİ ÜCRETİLERİ ZAMLANDI !

Düzce Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz üst üste gelen benzin zamlarının ardından Düzce’de taksici esnafının zor günler geçirdiğini belirterek yapılan istişareler sonucunda taksi ücretlerine zam yapılmasına karar verildiğini açıkladı.

Düzce basını ile kahvaltıda bir araya gelen Düzce Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz basın mensuplarının sorusu üzerine taksi ücretleri ile ilgili açıklama yaptı. Yılmaz zammın kaçınılmaz olduğunu belirterek benzin ve mazota yapılan büyük zamlar nedeniyle böyle bir yola başvurmak zorunda kaldıklarını açıkladı. Yılmaz Düzce’de taksi açılış ücretinin 5 TL’den 10 TL’ye, Kilometre ücretinin 5 TL’den 7,5 TL’ye, saat ücretinin 30 TL’den 45 TL’ye Birim mesafe ücretinin 50 kuruştan 75 kuruşa, kısa mesafe ücretinin de 15 TL’den 20 TL’ye çıkarılmasına karar verildiğini dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL