banner
Güncel Siyaset

DÜZCE’NİN AVNİ AKYOL’U, NECMİ HOŞVER’İ OLMAK İSTİYORUM!

Millet İttifakının birinci sıra adayı CHP’li Talih Özcan, Düzce Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Cemiyet Başkanı İslam Keleş ve üyeler tarafından karşılanan Özcan Düzce’nin özlemle andığı usta siyasetçiler Avni Akyol ve..

DÜZCE’NİN AVNİ AKYOL’U, NECMİ HOŞVER’İ OLMAK İSTİYORUM!

Millet İttifakının birinci sıra adayı CHP’li Talih Özcan, Düzce Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Cemiyet Başkanı İslam Keleş ve üyeler tarafından karşılanan Özcan Düzce’nin özlemle andığı usta siyasetçiler Avni Akyol ve Necmi Hoşver gibi ben de inşallah seçilirsem Ankara’da Düzce için gerektiğinde yumruğu masaya vurmaya hazırım dedi.

Yıllarca CHP’de çeşitli kademelerde hizmetler yaptığını ve Düzce’nin tüm sorunlarına da hakim olduğuna vurgu yapan Özcan, Genel Merkez nezdinde bizim yerimiz ayrıdır. İsteyip de alamayacağımız hiç bir şey yoktur, ben 4 yıldır Düzce’yi köy köy gezen birisiyim. Halkımız artık kendisine yakın milletvekili görmek istiyor, Biz inşaalah seçildiğimiz takdirde halkımızın bize kolayca ulaşabileceği bir vekil olacağız, Düzce’de irtibat büromuz mutlaka olacak, her hafta mutlaka Düzce’ye gelip halkımız ile bütünleşeceğiz, sorunlarımızı Ankara’da çözmek için de gerekirse yumruğu masaya vuracağız dedi.

Seçilmesi durumunda Düzce’nin genel bütçeden aldığı payı mutlaka arttıracaklarının sözünü veren Özcan, İlimiz hakettiği hizmetlere hızlıca kavuşacak, bunun için sizden tek isteğim, önümü açın, bana inanın ve destek olun diye konuştu.

Düzce’de Ak Parti’nin oylarını bölecek kişi benim diyen Talih Özcan, Çok sayıda Ak Partili dostum var ve bu seçimde bana oy atacaklarının sözünü aldım, İnşallah Çok çalışarak partimizin oylarını artıracağız ve en az iki milletvekili ile bu seçimde Düzce’den meclise gideceğiz diye konuştu!

Düzce’nin sağlık sorunlarını da öncelikli olarak çözmek için çalışma yapacağını belirten Özcan, Trafik sorunu, EDS sorunu ve hava kirliliği ile ilgili de çalışmalar yaparak halkımızın sorunlarına çare olmak istiyoruz dedi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL