banner
Güncel Siyaset

ERKAN SEÇKİN DE AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU!

Savunma Sanayi alanında önemli bir şirketin yöneticiliğini yapan ve Düzcecam Düzcespor Başkan Vekili görevini yürüten Erkan Seçkin, AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı. Düzce’de uzun yıllardır siyasetle..

ERKAN SEÇKİN DE AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU!

Savunma Sanayi alanında önemli bir şirketin yöneticiliğini yapan ve Düzcecam Düzcespor Başkan Vekili görevini yürüten Erkan Seçkin, AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı.

Düzce’de uzun yıllardır siyasetle ilgilenen ve en güçlü döneminde Anavatan Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı olarak görev yapan ardından ise Savunma Sanayi alanında üretim yapan bir firmanın yöneticisi konumunda olan Erkan Seçkin, AK Parti 28. Dönem Milletvekilliği için aday adaylık başvurusunu yaptı.
AK Parti İl Binası’nda evraklarını İl Yönetim Kurulu Üyesi ve İl Sekreteri Ali Süler’e teslim eden Seçkin, gururlu olduğunu dile getirerek “Allah’ın izni ile başvurumuzu yaptık. Benimle birlikte aday adaylığı başvurusu yapan herkese başarılar diliyorum. Bu bir mücadele, bir yarış. Bu mücadele ve yarış sonunda bize milletimize hizmet etme şansı tanınırsa, bizde Düzcemize hizmet etmek istiyoruz. Edindiğim tecrübeleri Düzce’ye yansıtacağım. Bu benim üçüncü aday adaylığım. Mutluyum, gururluyum. İnşallah bu aday adaylığı süreci adaylığa dönüşür. Küçük yaşta başladığım siyasi hayatımı inşallah milletvekilliği ile taçlandırmak istiyorum. Yapacaklarımı ben biliyorum. Ankara’yı tanıyorum, siyaseti tanıyorum, bürokrasiyi tanıyorum. Devleti tanıyorum. Bu avantajlarımı Düzce’ye döndürmek için elimden geleni yapacağım” dedi.
Savunma sanayinin Türkiye için önemine değinen Seçkin, “Savunma Sanayi vazgeçilemezdir. Ülkemizin Dünya’ya ayak uydurması ile alakalı. Milletvekilliği ise görev süresi olan ve süresi bittiği zaman insanların mücadelesini bir şekilde siyasette devam ettirebileceği bir kol. Allah nasip etti savunma sanayinin özel bir sektöründe yönetici olarak görevimi yerine getiriyorum. Allah bana milletimize milli ve manevi olarak nasip etti. Resmi bir sıfat olarak milletvekilliği sıfatı bana nasip olursa üstüne koyarak görev yapmak istiyorum” ifadelerini kullandı.
Seçkin son olarak Düzce’nin sokaklarında büyüyen bir siyasetçi olduğunu ifade ederek “Düzce’ye 180 yıl önce gelmiş atalarımızın yerleştiği Düzce’nin evladıyım. Düzce’nin sokaklarında direklere bayrak asmaktan gelen, Anavatan Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı olmuş birisiyim. Yetişmiş bir Düzceli siyasetçiyim. İnşallah bunu takdir ederler ve bana milletvekilliği görevi verirler. Bende Düzce için elimden geleni yapacağım” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL