banner
Güncel

GÖLYAKA’DA BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ!

Gölyaka ilçesinde geleneksel protokol-halk bayramlaşması bu yıl da Ramazan Bayramı’nın birinci günü gerçekleştirildi. Gölyaka Şehir Parkında gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Hakan..

GÖLYAKA’DA BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ!
Gölyaka ilçesinde geleneksel protokol-halk bayramlaşması bu yıl da Ramazan Bayramı’nın birinci günü gerçekleştirildi.
Gölyaka Şehir Parkında gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, İl Genel Meclis Başkanı, İGM Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, İlçe Emniyet Amirliği ve Jandarma Komutanlığı, STK’lar, Muhtarlar, Kurum ve Daire Amirleri, Belediye Meclis üyeleri ile diğer protokol mensupları ve vatandaşlar katıldı.
Bayramlaşma töreninde vatandaşlarla hasbihal ettikten sonra bir açıklama yapan Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, tüm halkımızın sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.
Törenden sonra Demircan ve beraberindeki heyet İlçe Jandarma Komutanlığını ve İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret ederek asker ve polislerin bayramlarını kutladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL