banner
Güncel

GÖLYAKA’DA GELENEKSEL İFTAR PROGRAMINDA 4 BİN KİŞİ AYNI ANDA İFTAR AÇTI!

Gölyaka İlçesinde Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın girişimleriyle düzenlenen 4 bin kişilik iftar programına yoğun katılım sağlandı. Kapalı pazaryerinde düzenlenen iftar programına, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili..

GÖLYAKA’DA GELENEKSEL İFTAR PROGRAMINDA 4 BİN KİŞİ AYNI ANDA İFTAR AÇTI!

Gölyaka İlçesinde Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın girişimleriyle düzenlenen 4 bin kişilik iftar programına yoğun katılım sağlandı.

Kapalı pazaryerinde düzenlenen iftar programına, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, İGM Başkanı Fazlı Koç, İl ve İlçe Siyasi Parti Başkanları, İGM üyeleri, İlçe Müftüsü Ahmet Demirel ve Diyanet Görevlileri, STK’lar, Muhtarlar, Kurum ve Daire Müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda, Kur’an-ı Kerim Tilaveti okundu, Lokma tatlısı, Osmanlı macunu ve patlat mısır dağıtılarak nostalji tren gezisi yapıldı ve ardından iftar yemeği verildi.

İftar sonrası İlçe Müftüsü Ahmet Demirel yemek duası yapmasının ardından programa katılan misafir protokol üyeleri konuşma yaptı. Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan iftar davetine katılan tüm vatandaşlara teşekkür ederek ramazan ayının huzur ve bereket içerisinde tamamlanarak bayrama sağlık ve mutlulukla kavuşmayı diledi.

İftar davetine katılanların hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından program sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL