banner
Güncel Siyaset

GÖLYAKA’DA MHP’NİN ZAFERİ COŞKU İLE KUTLANDI!

31 Mart 2024 Yerel ve Mahalli seçimlerinde Gölyaka ilçesinde Belediye Başkanlığını Milliyetçi Hareket Partisi’nden seçimlere giren Muzaffer Coşkun kazandı. Gölyaka İlçesinde toplam 8.819 seçmenden, 7.395’nin geçerli sayıldığı oyların %34.09’u olan..

GÖLYAKA’DA MHP’NİN ZAFERİ COŞKU İLE KUTLANDI!

31 Mart 2024 Yerel ve Mahalli seçimlerinde Gölyaka ilçesinde Belediye Başkanlığını Milliyetçi Hareket Partisi’nden seçimlere giren Muzaffer Coşkun kazandı.
Gölyaka İlçesinde toplam 8.819 seçmenden, 7.395’nin geçerli sayıldığı oyların %34.09’u olan 2.526 oy alan Milliyetçi Hareket Partisi Gölyaka Belediye Başkan Adayı Muzaffer Coşkun seçimlerden 1. Parti olarak çıktı.

Gölyaka halkının büyük bir teveccühü ile karşılaşan Coşkun, İlçe Teşkilat binasının balkonuna çıkarak vatandaşları selamlamasının ardından atılan sloganlar eşliğinde MHP İlçe Başkanı Murat Altundal ile birlikte omuzlarda taşındı.
Şehir merkezinde yapılan kortej yürüyüşünden sonra Belediye binası önünde toplanan vatandaşlar tezahürat ve şarkılar eşliğinde havai fişek gösterileri ile seçim sonuçlarını kutladı.

Daha sonra konuşma yapan Coşkun, Belediye Başkan adaylarını da tebrik ederek kendilerine daha önce yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL