banner
Güncel Siyaset

İL BAŞKANI ANITPARK’TAN SESLENDİ; REKOR OYLA SANDIKLARI PATLATACAĞIZ!

AK Parti Düzce İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesinde Kortej yürüyüşü düzenledi. Yürüyüşe partililer ve vatandaşlar ilgi gösterdi. 14 Mayıs seçimlerine saatler kala AK Parti Düzce İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı..

İL BAŞKANI ANITPARK’TAN SESLENDİ; REKOR OYLA SANDIKLARI PATLATACAĞIZ!

AK Parti Düzce İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesinde Kortej yürüyüşü düzenledi. Yürüyüşe partililer ve vatandaşlar ilgi gösterdi.

14 Mayıs seçimlerine saatler kala AK Parti Düzce İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesinde Kortej yürüyüş düzenledi. Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (eski Ticaret Meslek Lisesi) önünden başlayan yürüyüş Anıtpark meydanında son buldu. Meydan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını bekleyen coşkulu kalabalık seçimlere bir gün varken resmen gövde gösterisi yaptı.

ERDOĞAN DÜZCELİLERE SESLENDİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Anıtpark’ta coşkulu kalabalığa telekonferans yöntemiyle seslendi. Erdoğan; “Kalabalıktan da anlaşılacağı üzere Düzceliler 14 Mayıs’ta gerekeni yapacaktır. İnşallah seçimi kazandıktan sonra teşekkür ziyaretleri kapsamında Düzce’de bulaşacağız” ifadelerini kullandı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekiplerinin yoğun güvenlik önlemleri alırken, mehter takımı eşliğinde yapılan kortej yürüyüşü Anıt Park Meydanında son buldu.

Binlerce kişi mitinge katıldı…

Kortej yürüyüşünün ardından Anıt Park Meydanında binlerce kişinin katıldığı miting düzenlendi. İl Başkanı Hasan Şengüloğlu başarılı bir seçim çalışması dönemi geçirdiklerini belirterek inşallah yarın Düzce’den rekor oyla partimizin milletvekili adaylarını Ankara’ya göndereceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a da Düzce’den rekor oyla destek vereceğiz diye konuştu.

Mehter takımının konseri ile başlayan miting, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile devam etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL