banner
Düzce Yerel Güncel

KARAYOLLARI TRAFİK HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLANIYOR!

Karayolları trafik haftası Anıtpark’ta düzenlenen etkinliklerle kutlandı. İçişleri Bakanlığı’nca her yıl trafik kazalarının en aza indirilmesi, yaya ve sürücülere trafik bilincinin oluşturulması için kutlanan Trafik Haftası, Anıtpark’ta yapılan etkinliklerle başladı…

KARAYOLLARI TRAFİK HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLANIYOR!

Karayolları trafik haftası Anıtpark’ta düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

İçişleri Bakanlığı’nca her yıl trafik kazalarının en aza indirilmesi, yaya ve sürücülere trafik bilincinin oluşturulması için kutlanan Trafik Haftası, Anıtpark’ta yapılan etkinliklerle başladı. Hafta çerçevesinde Vali Selçuk Aslan, protokol üyeleri ve öğrenciler, trafikte nasıl daha güvende olabileceklerini uzmanlarından öğrendi. Jandarma, polis ve UMKE ekipleri, kurulan stantları gezen minik öğrencilere trafik kurallarını anlatan broşürleri hediye etti. Kurulan stantlarda ekiplerin çalışmaları hakkında bilgiler alan Vali Selçuk Aslan ve öğrenciler, toplu fotoğraf çektirerek güvenli trafik konusunda da çağrı yaptı.

Düzce Valisi Selçuk Aslan “Sevdiklerimize sağlıklı kavuşmak için yolun sonu mutluluk olsun. Bu haftayı kutlamamızda ki temel neden, karayolu trafik bilincinin geliştirilmesi, özellikle çocuklarımıza öğreteceğiz çünkü bugünün çocukları yarınların geleceği olacak. Gerek yaya olsun, gerek sürücüler olsun kurallara uyması gerektiğini anlatmalıyız” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL