banner
Güncel

KATI ATIK TOPLAYICILARINA SIKI DENETİM!

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerle birlikte ortaklaşa gerçekleştirdiği denetimlerde gerek çevre kirliliğine yol açan gerekse de trafikte tehlikeye neden..

KATI ATIK TOPLAYICILARINA SIKI DENETİM!

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerle birlikte ortaklaşa gerçekleştirdiği denetimlerde gerek çevre kirliliğine yol açan gerekse de trafikte tehlikeye neden olan çekçekleri denetledi. Yapılan denetimlerde 29 elektrikli araca el konulurken toplam 50 Bin TL de cezai işlem uygulandı.

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, çevre ve halk sağlığının korunması noktasında şehrin dört bir yanında 7/24 denetimlerini sürdürüyor.

Bu doğrultuda, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı Trafik ekipleri tarafından katı atık toplayan elektrikli araçların lisanslarının bulunup bulunmadığı kontrol edilirken, Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler ise atıkların bulunduğu araçlara yönelik denetim gerçekleştirdi.

Yapılan denetimlerde lisanssız olarak ve belirlenen saatler dışında atık topladığı tespit edilen 29 araca el konulup çekici yardımı ile yediemin otoparkına kaldırılırken toplam 50 Bin TL cezai işlem uygulanarak trafiğe çıkması uygun olmayan araçlar da trafikten men edildi.

Zabıta Müdürü Selçuk Yıldırım, denetimlere dair yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği noktasında denetimlerimizi gerçekleştirmeyi sürdürüyoruz. Motorlu çekçeklere yönelik gerçekleştirdiğimiz denetimlerimizde, kural dışı atık toplayan taşıtları trafikten men ettik. Çekçeklere yönelik denetimlerimiz Emniyet ve Jandarma birimleri ile koordineli şekilde aralıksız devam edecek. Halkımızın huzur ve güveni için her zamanki gibi görevimizin başındayız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL