banner
Güncel

KELEŞ’TEN TEBRİK MESAJI!

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş, 28 Mayıs tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili tebrik mesajı yayınlayarak, “Kazanan demokrasi ve Türkiye olmuştur” dedi. Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş, seçimlerin demokratik..

KELEŞ’TEN TEBRİK MESAJI!

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş, 28 Mayıs tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili tebrik mesajı yayınlayarak, “Kazanan demokrasi ve Türkiye olmuştur” dedi.
Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş, seçimlerin demokratik olgunluk içinde ve sorunsuz geçtiğine dikkat çekerek “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de Cumhurbaşkanlığı seçimleri büyük bir demokratik olgunluk içerisinde gerçekleşmiştir. Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda halkımızın iradesi sonucu yeniden bu göreve seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor, ülkemizin yeni yüzyılında bağımsızlığımızın ve bölünmez bütünlüğümüzün daha da güçlendirilmesi amacıyla yapacağı çalışmalarda başarılar diliyoruz. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde görev alacak tüm milletvekillerimizi de kutluyor, sonuçların ülkemizin istikbali için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Kazanan demokrasi ve Türkiye olmuştur” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL