banner
Güncel Siyaset

KEŞİR; MİLLETİMİZİN EN DOĞRU KARARI VERECEĞİNE İNANIYORUZ!

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, 14 Mayıs seçimlerinin hayırlı olması dilekleri ile oyunu kullandı ve “Biz milletimizin hem çocuklarının hem de kendi geleceği..

KEŞİR; MİLLETİMİZİN EN DOĞRU KARARI VERECEĞİNE İNANIYORUZ!

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, 14 Mayıs seçimlerinin hayırlı olması dilekleri ile oyunu kullandı ve “Biz milletimizin hem çocuklarının hem de kendi geleceği için vicdani, kalbi ve akli en doğru kararı vereceğine inanıyoruz” mesajı verdi.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Milletvekili adayları Ercan Öztürk ile Hakan Kuşçuoğlu, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç ile birlikte oyunu kullanmak için Bahçeşehir Bölgesi Esenetep Mahallesinde bulunan Farabi Anadolu Lisesinde sandığa gitti.

Keşir, oy kullanmasının ardından yaptığı ilk açıklamada, “Biz milletimizin hem çocuklarının hem de kendi geleceği için vicdani, kalbi ve akli en doğru kararı vereceğine inanıyoruz. Sandık her zaman doğru söyler. Vatana millete hayırlı olsun. Herkes sandığa gelerek oyuna ve demokrasiye sahip çıkıyor” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL