banner
Gündem

KESKİN; İZMİRLİ FİRMAYA SAHİP ÇIKTI; ”HER ŞEYİ SİZE Mİ SORACAĞIZ!

Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin son günlerde Düzce’de İzmirli bir firmaya ait olan Efor Büfelerin komuoyunca uygun görülmeyen alanlara konulması üzerine  oluşan tepkiler nedeniyle bugün açıklama yaptı. Başkan..

KESKİN; İZMİRLİ FİRMAYA SAHİP ÇIKTI; ”HER ŞEYİ SİZE Mİ SORACAĞIZ!

Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin son günlerde Düzce’de İzmirli bir firmaya ait olan Efor Büfelerin komuoyunca uygun görülmeyen alanlara konulması üzerine  oluşan tepkiler nedeniyle bugün açıklama yaptı. Başkan Keskin Basın mensuplarının konu ile alakalı ısrarlı soruları üzerine ”Orası olmaz, burası olmaz, nereye olacağı size mi sorulacak” diyerek sert bir çıkış yaptı.

 

İhale şartnamesinde büfelerin nereye koyulacağının belli olduğunun altını çizen Başkan Keskin, büyüklüğüne kadar her detayı şartnamede yer alıyor. Her şey Ekap’da kayıtlı. Bu tartışmalar Düzce’ye birşey kazandırmaz. Oraya olmaz buraya olmaz. Nereye olacağını size mi soracağız. Kanunlar çerçevesinde ihaleye girip alan birine bu şekilde çamur atılmaz, eğer gerçekten kanunsuz bir şey varsa hep birlikte yargının yolunu tutalım diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL