banner
Gündem

KESKİN; KONGRE İÇİN YAPILAN ELEŞTİRİLERDE HAKLILAR !

Düzce’nin gelecek 50 yılının planlanması için geçtiğimiz hafta sonu organize edilen ve Düzce Üniversitesi başta olmak üzere  STK’lar ve Düzce’nin önde gelen isimlerinin davet edilmediği 1. Düzce İktisat ve Kalkınma..

KESKİN; KONGRE İÇİN YAPILAN ELEŞTİRİLERDE HAKLILAR !
Düzce’nin gelecek 50 yılının planlanması için geçtiğimiz hafta sonu organize edilen ve Düzce Üniversitesi başta olmak üzere  STK’lar ve Düzce’nin önde gelen isimlerinin davet edilmediği 1. Düzce İktisat ve Kalkınma Kongresi, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’in bugün basınla bir araya geldiği organizasyonda da gündemdeydi. Yapılan eleştirileri haklı bulduğunu belirten Keskin, “Ben de konuşmacı olduğumu mesajla öğrendim. Yereldeki dinamiklerin ortak edilmesi noktasında ben de katılıyorum” dedi.
Kongredeki eksikliklerle ilgili düzenleyen 4 kurumun yanıt vermesi gerektiğini vurgulayan Keskin, Düzce’yi aşağılama küstahlığını gösteren sözde

gazeteci ve cemiyet temsilcisini de kınayarak, “Bunun da hesabının  sorulması gerektiğinin altını çiziyorum.” dedi.
Konuyla ilgili gelen eleştirileri haklı bulduğunu ve konuşmacı olduğunu CHP İl Başkanı Semih Cemşit gibi telefon mesajıyla öğrendiğini belirten Keskin, “Bir gelecek vizyonuyla ilk defa bir araya gelindi. Eksiklikler vardır. Eleştirilere ben de katılırım. Eleştirenlere de saygı duyarım. Çünkü ilk defa olan bir etkinlikte eksiklikler olur. CHP İl Başkanı gibi bana da mesaj geldi. Konuşmam olduğunu orada gördüm. Burada bizim önemsediğimiz ve
eleştirileri de ifade eden yereldeki dinamiklerin ortak edilmesi noktasında ben de katılıyorum. Önemli olan bütün siyasi hesaplardan uzak biz olabildiğimiz ölçüde her toplantısı yaparsak yapalım bu Düzce’ye yarar sağlar.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL