banner
Güncel Siyaset

KUŞÇUOĞLU; HALKIN İRADESİ SANDIĞA TECELLİ EDECEKTİR!

AK Parti Düzce Milletvekili adayı Hakan Kuşçuoğlu, 14 Mayıs seçimlerinin hayırlı olması dilekleri ile oyunu seçim bölgesi olan Yahyalar Mahallesinde kullandı. Kuşçuoğlu, “Hayırlısıyla halkın iradesi sandığa tecelli edecektir” dedi. AK..

KUŞÇUOĞLU; HALKIN İRADESİ SANDIĞA TECELLİ EDECEKTİR!

AK Parti Düzce Milletvekili adayı Hakan Kuşçuoğlu, 14 Mayıs seçimlerinin hayırlı olması dilekleri ile oyunu seçim bölgesi olan Yahyalar Mahallesinde kullandı. Kuşçuoğlu, “Hayırlısıyla halkın iradesi sandığa tecelli edecektir” dedi.

AK Parti Düzce Milletvekili adayı Hakan Kuşçuoğlu, beraberinde AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Milletvekili adayları Ercan Öztürk ile Hakan Kuşçuoğlu veDüzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile birlikte seçim bölgesi Yahyalar Mahallesi İlköğretim okulunda 1364 no’lu sandıkta oyunu kullandı.

Kuşçuoğlu, oy kullanmasının ardından yaptığı açıklamada, vatandaş olarak görevlerini yerine getirdiklerini dile getirerek “Hayırlısıyla halkın iradesi sandığa tecelli edecektir. Sandıktan ne çıkarsa önümüzdeki dönem ona göre devam edecektir. Vatanımıza, milletimize, memleketimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yaradan hakkımızda en hayırlı neyse onu nasip etsin” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL