banner
Güncel Siyaset

KUŞÇUOĞLU SIKILMADIK EL BIRAKMIYOR!

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçimlerinde AK Parti sıralarından milletvekili adayı olan Hakan Kuşçuoğlu, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Kuşçuoğlu hem şehir merkezinde..

KUŞÇUOĞLU SIKILMADIK EL BIRAKMIYOR!

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçimlerinde AK Parti sıralarından milletvekili adayı olan Hakan Kuşçuoğlu, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Kuşçuoğlu hem şehir merkezinde hem köylerde vatandaşlarla bir araya geliyor.

Hem ticaret hem siyaset alanında deneyimli olan ve 14 Mayıs seçimleri için AK Parti listelerinden milletvekili adayı gösterilen Hakan Kuşçuoğlu dur durak bilmiyor. Seçimlere 15 gün gibi kısa bir süre kala hem şehir merkezinde hem köylerde vatandaşları yalnız bırakmayan ve ziyaret eden Kuşçuoğlu hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hemde kendi partisine destek istiyor.

Seçim çalışmaları boyunca her kapıyı çalan ve vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşan Kuşçuoğlu, geçtiğimiz akşam Gündolaması, Akbıyıklar, Asar köyleri ile Düzce Güreş Kulübü, Hastane Caddesi esnafı, AVM esnafı, Düzce Orman İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Aynı zamanda Hastane Caddesi üzerinde bulunan Tuğrul Usta’yı ziyaret eden Kuşçuğoğlu, keman sahibi Tuğrul Tunç’a AK Parti rozeti taktı.
Kuşçuoğlu bunlarla birlikte ziyaretleri sırasında vatandaşların taleplerini de dinleyerek milletvekili olması halinde bu iletilen sorunlara öncelik verecek ve vatandaşları verdiği sözleri kısa zamanda yerine getirecek.

AK Parti’nin 14 Mayıs seçimlerinden en güçlü şekilde çıkacağını söyleyen Kuşçuoğlu, “AK Parti çok güçlü şekilde geliyor. Biz sürekli sahadayız. Kol kola mücadele ediyoruz. Düzce’den 3 milletvekili çıkarmak için çalışıyoruz. Sahadan bize gelen geri dönüşlerde 3 vekil çıkarmak için halkımız bize imkan verecek” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL