banner
Düzce Yerel Güncel Siyaset

LEVENT ESEN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLDU!

Yeniden Refah Partisi’nden Düzce Belediye meclis üyesi seçilen sanatçı Davut Güloğlu’nun siyasetteki yol arkadaşı Avukat Hatice Saral görevinden istifa etti. Saral’ın istifası ile boşalan Belediye Meclis Üyeliği koltuğuna Düzce’nin başarılı..

LEVENT ESEN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLDU!

Yeniden Refah Partisi’nden Düzce Belediye meclis üyesi seçilen sanatçı Davut Güloğlu’nun siyasetteki yol arkadaşı Avukat Hatice Saral görevinden istifa etti. Saral’ın istifası ile boşalan Belediye Meclis Üyeliği koltuğuna Düzce’nin başarılı genç işadamlarından Levent Esen oturdu.

31 Mart seçimlerinde Yeniden Refah Partisi’nden  Düzce Belediye Meclisine 1. sıradan aday olan ve seçilen Av. Hatice Saral, ilk meclis toplantısına katılmıştı. Davut Güloğlu için Düzce’ye gelen ve İstanbul’da avukatlık yapan Saral, özel nedenlerden dolayı Düzce Belediye Meclis üyeliğinden istifa ettiğini resmi dilekçe ile bildirdi. Her seferinde İstanbul’dan Düzce’ye git gel yapması gereken Saral, Görevinden istifa ederek yerini Düzce’nin başarılı genç işadamlarından Levent Esen’e bıraktı.

Yerel Seçim Sürecinde Davut Güloğlu’nun seçim çalışmalarına önemli katkıları olan Esen bundan sonra Yeniden Refah Partisi’ni Düzce Belediye Meclisinde temsil edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL