banner
Güncel Siyaset

MHP ADAY ADAYLARINI KAMUOYUNA TANITTI!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce İl Başkanlığı, milletvekili aday adaylarını tanıttı. 14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. dönem milletvekilliği seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi’nden 21 isim milletvekili aday adayı oldu. Aday..

MHP ADAY ADAYLARINI KAMUOYUNA TANITTI!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce İl Başkanlığı, milletvekili aday adaylarını tanıttı.

14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. dönem milletvekilliği seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi’nden 21 isim milletvekili aday adayı oldu. Aday adayları Ali Yekta Akdeniz, Asaf Öztürk, Engin Arapoğlu, Esat Sarıoğlu, Hakan Şahin, Halil Uzun, Handan Akten, İlhan Yalçın, Lokman Uzun, Mehmet Ali Çelik, Mehmet Keleş, Mustafa Demirci, Okan Özkan, Ömer Albayrak, Raşit Sinan Eroğlu, Rümeysa Ataseven, Selim Başer, Sinan Yılmaz, Şenol Arslan, Tezcan Solmaz, Ümit Yılmaz Erol Güngör Kültür Merkezi’nde düzenlenen programla kamuoyuna tanıtıldı.

Program Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından başladı. Ardından 21 Milletvekili aday adayı kürsüye gelerek konuşmalarını yaptı.

KELEŞ’İN KONUŞMASI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Eski Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş konuşmasında; 14 Mayıs’ta çok önemli bir seçime giriyoruz. Cumhur İttifakı olarak bu seçimi kazanacağız. Benimle birlikte bu yola çıkan çok değerli arkadaşlarımı candan kutluyorum. Çıktığımız bu yolda tek hedefimiz milletimize hizmet etmektir. Yüce Allah bana bu kutsal görevi nasip ederse gece gündüz demeden 35 yıldır biriktirdiğim bütün bilgi donanım ve tecrübelerimi canımı dişime takarak bu aziz millete hizmet edeceğime söz veriyorum’’ dedi.

TEZCAN SOLMAZ KENDİNİ TANITTI

Oxijen Medya’da muhabir olarak görev yapan çalışma arkadaşımız Tezcan Solmaz, yaptığı kısa konuşmada; ‘‘Tüm partilileri selamlıyorum. Eşim ve 3 çocuğumla birlikte olan ailemin yanında MHP ailesi gibi büyük bir aileye de sahibim. Sizlerin önünde bu konuşmayı yapmak beni gururlandırıyor.’’ Dedi. Solmaz tüm aday adaylarına başarılar dileyerek konuşmasını sonlandırdı.

MEVCUT VEKİL ÜMİT YILMAZ 14 MAYIS’IN ÖNEMİNİ ANLATTI

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz 14 Mayısta yapılacak seçimin önemini vurgularken ‘‘ Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli seçimlerinden birine girecek. MHP ve Cumhur İttifakı olarak Denizli ve Türkiye’de başarılı olacağız. Yeni Türkiye Yüzyılı’nda, yepyeni, daha güçlü, daha çağdaş, daha modern bir Türkiye hayalini hep birlikte gerçekleştireceğiz’’ dedi.

TÜM ADAYLARA BAŞARILAR DİLEDİ
Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu konuşmasında tüm aday adaylarına başarılar dileyerek bu davaya hizmet etmek için aday olan Milletvekili aday adaylarına teşekkürlerini ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL