banner
Düzce Yerel Güncel Siyaset

MHP’Lİ AKGÜL; ŞAHİN’E GEREKLİ CEVABI HUKUKİ YOLDAN VERECEĞİZ!

MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, dün Kaynaşlı Belediyesi’nde devir telim töreninde koltuğu Efdal Altundal’a devreden Birol Şahin ile yaşadığı tartışmanın ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Akgül önce Kaynaşlı İlçemizde..

MHP’Lİ AKGÜL; ŞAHİN’E GEREKLİ CEVABI HUKUKİ YOLDAN VERECEĞİZ!

MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, dün Kaynaşlı Belediyesi’nde devir telim töreninde koltuğu Efdal Altundal’a devreden Birol Şahin ile yaşadığı tartışmanın ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Akgül önce Kaynaşlı İlçemizde cahiliye dönemini kapatarak, hizmet dönemini başlattık. Biz müslümanlığı ve adaletli olmayı size öğreteceğiz.’diyerek ilk tepkisini gösterdi. Akgül daha sonra ulusal medyaya da yansıyan tartışma ile alakalı ikinci bir paylaşımda bulunarak İhraç edilmenin hazımsızlığı ve seçim kaybetmenin acısı ile MHP ve Genel Başkanımız ile ilgili hadsiz cümleler kurmasına izim veremezdik. Kendisine Ülkücü tavır ile nezaket çerçevesinde uyarıda bulunduk.asıl bir düşmanca kin beslediği açıkça görülmüştür. Kendisine en güzel cevabı hukuki yoldan vereceğiz hiç şüphesi olmasın dedi.

MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında şu sözlere yer verdi.

”MHP Düzce İl Teşkilatımızın daveti üzerine Kaynaşlı Belediye devir teslim törenine Düzce ve Kaynaşlı ilçemizde yapılacak projelere destek olma maksadıyla evladım ve danışmanlarım ile birlikte katılım sağladık. Maalesef geçmiş dönem Yeniden Refah Partisi Belediye Başkanı Türkiye Bayan Milli Valeybol Takımı ile ilgili sözlerinden dolayı ihraç edilmesinin hazımsızlığı ve seçim kaybetmenin acısı ile MHP ve Genel Başkanımız ile ilgili hadsiz cümleler kurmaya başlaması ile bizde Ülkücü tavır ile nezaket çerçevesinde kendisine uyarıda bulunduk. Nasıl bir düşmanca kin beslediğini anlayamadığımız şahıs seçimi kaybetmesine rağmen koltuktan vazgeçememiş ve şahsımıza ağza alınmayacak hakaret ve tehditler savurmuştur.Türk-İslam şuuru mücadelesinde beşbini aşkın şehit vermiş davanın mensubu ve hayatını Türk-İslam davasına adamış Sn.Devlet Bahçelinin evlatları olarak atılan iftira ve karalamalara sessiz kalmamız mümkün değildi.Tüm kamuoyu ve hemşerilerimiz de bu üzücü olaya haber siteleri ve sosyal mecralardan şahit olmuştur. Bizler yetişmiş olduğumuz Ülkü Ocakları ahlak ve şuuru içinde gerekli cevabı hukuki yollardan vereceğimizi beyan eder böyle bir durumda anıldığım için tekrar tüm hemşerilerimizden helallik talep ederim. Seçildiğimiz günden bu güne kadar sadece memleketimizin sorunları ile gündemde olduk Allah’ın izniyle bundan sonraki süreçte de aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Bizlere destek olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor kamuoyuna saygılarımı sunuyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL