banner
Düzce Yerel Güncel

MHPLİ BAŞKANLAR KIZILCAHAMAM’DA KAMPA GİRDİ!

MHP’nin iki gün sürecek kampı Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde dün başladı. Kampa Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal, Gölyaka Belediye Başkanı Muzaffer Çoşkun ve Beyköy Belediye Başkanı..

MHPLİ BAŞKANLAR KIZILCAHAMAM’DA KAMPA GİRDİ!

MHP’nin iki gün sürecek kampı Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde dün başladı. Kampa Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal, Gölyaka Belediye Başkanı Muzaffer Çoşkun ve Beyköy Belediye Başkanı Fatih Ocak da katıldı.
“Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı” adıyla düzenlenen kampta, MHP’nin 3 ana tema, 9 ilke ve 100 madde ile açıklanan seçim beyannamesinde yer alan başlıklar değerlendirilecek. Akademisyenlerin de katıldığı kampta, “Belediyelerde Stratejik İletişim ve Yönetim Modeli” ve “Afet Riski Altındaki Alanların Dönüşümü-Riskli Yapılar ve Kentsel Dönüşüm” konularında belediye başkanlarına sunumlar yapılıyor.

Kampta, partinin yerel seçimlere yönelik “Üretken Belediyecilik” adıyla hazırlanan seçim beyannamesi çerçevesinde, öncelikle şehircilik anlayışıyla doğal afetlere karşı belediyelerin yapması gerekenler ve kentsel dönüşüm konuları da ele alınıyor.

Kampta konuşan MHP Lideri Devlet Bahçeli; 31 Mart seçimiyle Türkiye zincirleme seçimler dönemini geride bırakmıştır. Aziz milletimiz nihai kararı vermiş, seçimsiz geçecek 4 yıllık döneme girilmiştir. Hepinizi her belediye başkanımızı, seçimlerde aday olup seçilemeyen tüm arkadaşlarımızı tebrik ederim. Yürüdüğünüz yolda ayağınıza taş değmesin.

31 Mart’ta demokratik rüştümüzü bir daha ispat ettik. 31 Mart seçimlerinin kendine özgü şartlar içinde partimiz ve Cumhur İttifakı yüz akıyla çıkmıştır. MHP’ye karalama çabalarının bizim için hiçbir itibarı yoktur. Saklayacağımız, utanacağımız, mahcubiyet duyacağımız bir şeyden bahsetmek mümkün değildir.” ifadelerine yer verdi.

Kızılcahamam’da düzenlenen kampa, MHP’li 218 belediye başkanının katıldığı bildirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL