banner
Güncel Siyaset

MİLLET İTTİFAKINDAN COŞKULU BAYRAMLAŞMA TÖRENİ!

Millet ittifakının bayramlaşma töreni Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapıldı. Millet ittifakı adayları Talih Özcan, Aslıhan Akbal Tüysüz ve Jale Uzunhasan’ın büyük ilgi gördüğü bayramlaşma törenine millet ittifakını oluşturan partilerin İl..

MİLLET İTTİFAKINDAN COŞKULU BAYRAMLAŞMA TÖRENİ!

Millet ittifakının bayramlaşma töreni Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Millet ittifakı adayları Talih Özcan, Aslıhan Akbal Tüysüz ve Jale Uzunhasan’ın büyük ilgi gördüğü bayramlaşma törenine millet ittifakını oluşturan partilerin İl Başkanları, ilçe başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer katıldı.

Milletvekili adayları törende yaptıkları konuşmalarda bayramlardaki birlikteliğe, dayanışmaya ve kardeşliğe dikkat çektiler. Millet ittifakı 1 sıra milletvekili adayı Talih Özcan Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğini ve 14 Mayıs seçimlerinin bir dönüm noktası olacağını söyledi ve özetle şu görüşlere yer verdi.

“Size müjdeler olsun ki, çok yakın zamanda, 15 mayıs sabahında ikinci bayramı da yaşayacağız. Az kaldı. Bayram heyecanı, içimizde yanıyor.
Değerli CHP’li arkadaşım, değerli İYİ partili, Saadet partili DEVA’lı Gelecek partili, Demokrat partili arkadaşım. Milletin partisi, Millet İttifakının yılmaz, azimli Anadolu sevdalısı arkadaşlarım. Bizi bir araya getiren, aydınlık özlemidir. Bizi bir araya getiren özgürlük özlemidir. Bizi bir araya getiren, adalet özlemidir. Biz bu yüzden güçlüyüz, biz bu yüzden kazanacağız. Çünkü biz HAKLIYIZ.”

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden millet ittifakı Düzce İYİ Parti 2. sıra milletvekili adayı Aslıhan Akbal Tüysüz ise şunları söyledi:

“Millet ittifakı paydaşları olarak bayramın 2. gününde bayramlaşma programı organize ettik. Bu hem birliğimizin beraberliğimizin ilanı, millet ittifakının ete kemiğe büründüğünün göstergesidir. Gördüğünüz gibi kardeşlik, dostluk içerisinde bayrama uygun bir coşku içerisinde hem yaralarımızı dile getirdik hem bayramımızı kutladık hem de arkadaşlarımızla bağlarımızı perçinlemiş olduk. Sizlerin de bugünümüzde yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz. 6 parti birden sahadayız. Bütün partilerin güçlü olduğu yerlerde beraber hareket ediyoruz. Bu da bize çok büyük bir avantaj sağlıyor. Bu sadece Düzce ve kamuoyuna bir göstergesi oldu. Biz yaşadığımızı sizlere ilan etmiş olduk.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL