banner
Güncel Siyaset

MURAT CAYMAZ, ÇAMLIEVLER MAHALLESİ MUHTAR ADALARIYLA BULUŞTU

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, seçim çalışmaları kapsamında Çamlıevler Mahallesi muhtar adayları ve bölge sakinleri ile bir araya geldi. Kentin ihtiyaçlarını nokta atışı tespit eden Caymaz, seçilmesi..

MURAT CAYMAZ, ÇAMLIEVLER MAHALLESİ MUHTAR ADALARIYLA BULUŞTU

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, seçim çalışmaları kapsamında Çamlıevler Mahallesi muhtar adayları ve bölge sakinleri ile bir araya geldi. Kentin ihtiyaçlarını nokta atışı tespit eden Caymaz, seçilmesi Bahçeşehir Bölgesi’nin hak ettiği şekilde gelişip güzelleşeceğinin sözünü verdi.
DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, 31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler için yürüttüğü çalışmalar kapsamında dün akşam Erguvan Sosyal Tesisileri’nde Bahçeşehir Bölgesi’nde bulunan Çamlıevler Mahallesi muhtar adayları, azalar ve bölge sakinleri ile bir araya geldi.
Caymaz’a İl Başkanı Tuğba Özcan ve belediye meclis üyesi adayları da eşlik etti.

Çay eşliğinde gerçekleşen toplantıda Caymaz’a seçilmesi halinde hayata geçirmeyi planladığı projeleri soran kalabalık, Düzce’nin ihtiyaçlarının nokta atışı tespit edilmesi konusunda da Caymaz’ı tebrik etti.
Tecrübesi ve deneyimi ile vatandaşın teveccühünü kazanan Caymaz ayrıca vatandaşların sorunlarını ve taleplerini de dinledi.
Düzce’nin en güzel ve kalabalık bölgelerinden birinin gelişmeye ve güzelleşmeye büyük ihtiyaç duyması nedeniyle, seçilmesi halinde çalışmalarını burada yoğunlaştıracağına söz veren Caymaz, kentin ihtiyaçlarını bildiğini ve seçilmesi halinde ekibiyle gece gündüz çalışacağını ifade ederek, “Siz yeter ki destek verin, işi bilene emanet edin” dedi.

Öte yandan, DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz ile o sırada Erguvan Sosyal Tesisleri’nde bulunan ve toplantıdan çıkan Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü ile seçim çalışmasının ortasında karşılaşmaları da espri konusu oldu.
Caymaz ile uzun ve keyifli bir sohbet gerçekleştiren Özlü’yü gören kalabalık kendisini soru ve eleştiri yağmuruna tutmayı da ihmal etmedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL