banner
Gündem

MUTFAK SANATLARI MERKEZİNDEKİ YATAK ODASI KİMİN İÇİN YAPILDI?

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün vizyon projelerinden biri olan mutfak sanatları merkezi 30 Ağustos Zafer Bayramında kabul törenine ev sahipliği yaptı.  Düzce Protokolünün ilk kez gördüğü mutfak sanatları merkezi gelen..

MUTFAK SANATLARI MERKEZİNDEKİ YATAK ODASI KİMİN İÇİN YAPILDI?

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün vizyon projelerinden biri olan mutfak sanatları merkezi 30 Ağustos Zafer Bayramında kabul törenine ev sahipliği yaptı.  Düzce Protokolünün ilk kez gördüğü mutfak sanatları merkezi gelen misafirlere gezdirildi ve tanıtıldı. Merkezin üst katında bulunan oturma odası, yatak odası, banyo ise görenleri şaşkına çevirdi.

Mutfak sanatları merkezi gibi yöresel yemeklerin yapılıp müşterilere sunulacağı bir yapıda neden bir yatak odası ve banyo olduğu ise herkesin cevabını bulamadığı soru oldu.

İşgüzar bir belediye çalışanı sosyal medyada yatak odasının misafirler için olduğunu yazmış.

Mutfak Sanatları merkezine yatıllı gelecek olan misafirler kimler?

Diyelim ki iki aile yatılı geldi, bir aileyi otele mi göndereceksiniz?

Kuruluş amacı yemek yemek olan bir merkeze kim neden yatılı misafir olarak gelir?

Diyelim ki başkan Özlü ağır misafirlerini burada yatıracak. Aşağıda yemek pişirilirken yukarıya gidecek olan kokuyu ve gürültüyü nasıl önleyecek?

Gibi… gibi… gibi… Önümüzdeki sayılarda bu konuyu etraflıca işleyeceğiz. Mutfak sanatları merkezinde kaç yatak odası var? Bu yatak odaları kimler için yapıldı.. İçindeki lüks kaça kaç paraya mal oldu… yazacağız.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL